stock 84 brandy

Stock ’84 jest najpopularniejszym na świecie alkoholem z gatunku brandy. Brandy Stock wytwarzana jest według tradycyjnej receptury już od ponad 100 lat w Trieście.

Szlachetna brandy Stock 84 VSOP zawdzięcza swój smak i aromat unikalnej zdolności destylacji wina pochodzącego z najlepszych winogron oraz długiemu leżakowaniu w dębowych beczkach.

Bardzo często brandy jest dodawane do deserów, kawy jednakże można je pić również solo. Aromat jest bardzo bogaty i można wychwycić w nim różne nuty zapachowe. Alkoholem tym trzeba się delektować, a odpowiednio podany w niskich pękatych kieliszkach, potrafi ukoić nawet najbardziej skołatane nerwy. Bardzo często jest odbierany jako oznaka prestiżu.

Alkohol jest smaczny, nie za gorzki. Pity powoli uwalnia całą serię smaków i aromatów. Jako młoda osoba, zdecydowanie wolę napić się wina, bo pomimo całego szeregu zalet, moim zdaniem Stock 84 jest nieco za ciężki.

Brandy Stock 84 VSOP występuje w butelkach o pojemności 0,7 l. Zawiera 38% alkoholu. Klasyczny trunek, uwielbiany w całej Polsce.  Poleca się pić go z kostkami lodu, bez dodatków.

stock 84 brandy

Stock 84
3.8540 głos[y]Cena*: 65 zł

Powyższa cena za pojemność: 0,7 l

Zawartość alkoholu: 38%

*cena zakupu przez naszego recenzenta

Komentarze

   1. Kris

    Czesc pytanie mam stock brendy 84 dwie butelki nie otwierane bez akcyzy wiec wiek szacuje skromnie na 23 lata. Pytanie jak sprawdzic kiedy powstal ten trunek. Nawiasem mowiac mam spora kolekcje alkoholu starego i nie otwartego☺. Pozdrawiam krzysiek

 1. tomasz

  Pierwotnie produkowana w Trieście, ale po przejęciu przez fundusz inwestycyjny który ma kilka innych destylerni produkcja w Trieście została zakończona. Obecnie produkowana w Słoweni w Lubljanie i w Polsce w Lublinie.
  Pękaty szeroki kieliszek używa się po to aby podgrzewając ręką uwolnićaromaty, a to oznacza, że kostki lodu zupełnie nie pasują.
  Mam nadzieję,że autor dostaje przynajmniej pieniądze za pisanie tych bredni.

  1. cyp

   tomasz mam nadzieje ze umiesz wylapac tania brendy dla ktrórej zadne koneserskie zabiegi nie sa konieczne a kostka lodu moze uratowac przed podylmi nutami zbyt mlodego produktu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *