Strona główna BRANDY Suau

Suau

17
0
UDOSTĘPNIJ
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Suau
4.33 - 3 głos[y]

Brandy Suau pochodzi z Majorki. Dzięki długiemu leżakowaniu, brandy posiada szczególny smak, który zapewnia przyjemne doznania zmysłowe przy konsumpcji. A to jeszcze nie wszystko! Brandy leżakuje spokojnie w odosobnieniu od zapachów i odgłosów, ponieważ miejsce przechowywania beczek jest odgrodzone ścianą o grubości 1,8 m od reszty świata. Warto dodać, że producent reklamuje produkt jako „prawdziwy sekret Majorki, który nigdy nie powinien zostać odkryty”.

Suau posiada nazwę od kupca i żeglarza, który nazywany był kapitanem Suau (prawdziwe imię: Don Juan Suau y Bennaser) i był przy tym człowiekiem bardzo przedsiębiorczym. To on w 1851 roku otworzył fabrykę tradycyjnych karaibskich napojów. Obecnie brandy, którą możemy znaleźć i w polskich marketach, uchodzi za najlepszy produkt z Majorki.

Możemy kupić brandy leżakowane 8 lat w beczkach z francuskiego dębu lub nawet bardziej dojrzałe, jak Suau 15, 25 czy nawet 50. W Polsce do dostania m.in. w Almie.

Tutaj opisuję Brandy Suau 8, czyli leżakowane przez 8 lat, bo właśnie ten trunek miałem okazję spróbować. Ma wyraźny ciemnobursztynowy kolor, niezwykle klarowny. Posiada wspaniały smak starego dębu. Jest to bardzo dobry trunek bez goryczy i bez ostrości z nutą słodyczy i owocami, zachowujący doskonałą równowagę pomiędzy wszystkimi walorami smakowymi.

Osobiście dla mnie bardzo dobra brandy i nawet cena nie powinna odstraszyć, ponieważ tutaj ewidentnie jakość idzie w parze z ceną.

Brandy Suau 25
Brandy Suau 25
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułMaker’s Mark
Następny artykułRebellion Ron Blanco

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Please enter your name here