Strona główna GIN Broker’s

Broker’s

14
0
UDOSTĘPNIJ
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Broker’s
5 - 1 głos[y]

Broker’s Premium London Dry Gin wytwarzany jest z ziół, przypraw i owoców importowanych z trzech kontynentów. Producent żartuje, że używane składniki są jak brytyjskie poczucie humoru, czyli suche (ang. „dry”). Twórcami marki są panowie Martin i Andy Dawson.

Od początku gin miał być marką z osobowością z nastawieniem na zabawę. Pan z melonikiem i parasolką na etykiecie ma kojarzyć się z Anglią, która przecież jest ojczyzną ginu. Dodatkowo, aby to podkreślić, nakrętka jest również w kształcie melonika i jest to cecha rozpoznawalna dla tego ginu. Obecnie marka znana jest z dość ekscentrycznego podejścia marketingowego.

Broker’s Gin wytwarzany jest w 200-letniej destylarni w samym sercu Anglii. Receptura jest podobno tak stara, jak sama gorzelnia. Przy procesie produkcji nowoczesne metody ograniczane są do minimum, ponieważ gin wytwarzany jest w wierze, że tylko udoskonalona metoda przodków da najwyższej klasy trunek. Gin zdobył liczne nagrody w międzynarodowych konkursach – w ostatnich dziesięciu latach zdobył tak dużo najwyższych nagród, jak żaden inny gin.

Tyle z informacji o samym trunku, a teraz przejdźmy do jego oceny.

Gin Broker to klasyczny gin, jest przy tym bardzo jasny i dość aromatyczny. Z powodzeniem wyczuć można cytrusy (czułem coś jak skórki pomarańczy i cytryn) oraz porządną dawkę jałowca. Jest dobrze zrównoważony – mamy lekką słodycz, która uzupełnia gorzki posmak. Przyprawy nie są przytłaczające, gin pije się bardzo przyjemnie. Jest taki orzeźwiający i doskonale wyważony w smakach. Piłem również z tonikiem i tutaj gin również się sprawdził, więc do przyrządzania koktajlów się nada, ale moim zdaniem szkoda tak dobrego ginu masakrować dodatkami, lepiej pić solo z kostkami lodu. Klasyka gatunku po prostu warta swojej ceny.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułOld Pascas Blanco
Następny artykułFrasers

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Please enter your name here