Strona główna KONKURS: Ruszaj na Monako ze Stock!

KONKURS: Ruszaj na Monako ze Stock!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Oceń alkohol
Jeśli ciekawi Cię, jakie smaczne drinki pije się w Monako lub zawsze marzyłeś o podróży do drugiego najmniejszego państwa na świecie, mamy dla Ciebie niespodziankę!

Możesz wygrać wycieczkę do Monako wraz z marką Stock Prestige.

Co masz zrobić? Dołącz do stream’u nadawanego przez Łukasza Jakóbiaka 7 maja 2016 o godzinie 20.00 na fanpage’u Stock Prestige.

Link do niego: www.facebook.com/StockPrestige.

Będziesz miał wówczas jedyną i niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w konkursach. Do wygrania są super nagrody przygotowane przez dziennikarza Łukasza Jakóbiaka wraz z marką Stock Prestige. Nagrodą główną jest niesamowity wyjazd do samego serca luksusu – Monako.

Pamiętaj! Aby udać się przygodę marzeń po Lazurowym Wybrzeżu, wystarczy dołączyć do stream’u i aktywnie brać udział w konkursach. Taka okazja zdarza się tylko raz!

cover_FB_livestream

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie Stock Prestige.

Zasmakuj w STOCK!

Od 2007 roku Stock Polska stanowi część międzynarodowej firmy Stock Spirits Group i jest tym samym liderem w segmencie wódek czystych i alkoholi, a przy tym największym producentem alkoholi w Polsce. Firma kontynuuje tradycję Polmosu Lublin, który powstał w 1906 roku z inicjatywy Emila Plage, który założył pierwszy w Lublinie zakład rektyfikacji spirytusu.

Flagowymi produktami są m.in.:

Kim jest Łukasz Jakóbiak?

Dziś powiedzielibyśmy, że jest to znany Youtuber, ale pan Łukasz zdecydowanie ma więcej zasług na swoim koncie. Jest to polski dziennikarz i osobowość internetowa, która w dużej mierze przyczyniła się do popularyzacji Youtube w Polsce. Na YT prowadzi kanał o nazwie „20m2”, gdzie zaprasza gości do swojej skromnej kawalerki. A goście to nie byle kto – stylista Tomasz Jacyków, Dorota „Doda” Rabczewska, Krzysztof Krawczyk, aktorka Krystyna Janda, lektor Tomasz Knapik, Włodek Markowicz, pisarz i psycholog sukcesu Brian Tracy i wiele innych znanych osób z naprawdę różnych światów.

Główną ideą jest przeprowadzanie normalnej rozmowy w ludzkich warunkach bez światła jupiterów. Prywatna kawalerka w Warszawie to po prostu małe studio wyposażone w smartfony, które rejestrują wszystkie nagrania.

Dlaczego powinieneś pojechać do Monaco?

Bo pewnie jeszcze tam nie byłeś. 🙂 Jeśli jesteś osobą otwartą na świat, a na Twojej mapie podróż nadal ta kraina jest niezaznaczona, po prostu musisz ją odwiedzić. Poniżej dajemy kilka faktów o Monaco, które w niejednym wzbudzą chęć podróżowania.

Fakty o Monaco:

 1. Pełna nazwa: Księstwo Monako
 2. Stolica: Monako
 3. Język: francuski
 4. Waluta: Euro (EUR)
 5. Powierzchnia: 2,02 km²
 6. Ludność: 36 950
 7. Ustrój polityczny: monarchia konstytucyjna
 8. Niepodległość uzyskana: 8.01.1297

Wybrane ciekawostki:

 1. Monaco jest 150 000 razy mniejsze od Polski.
 2. Motto kraju jest „Z pomocą Boga”.
 3. W kraju tym mieszka 100 Polaków.
 4. Jest to kraj wolny od podatków od 1870 roku.
 5. Wystarczy zaledwie godzina spaceru, aby przejść kraj.
 6. Długość dróg to około 50 km.
 7. Mieszkańcy Monaco to najbardziej zadowolonych z życia ludzi w Europie.

Zaczarujemy Cię zdjęciami

Nie ma co za wiele się rozpisywać nad atrakcjami Monaco, niech przemówią zdjęcia!

monaco nocą

lazurowe wybrzeze monaco

monaco

wycieczka do monaco

wyjazd do monaco

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.