Ballantines Brasil Spirit Drink

Ballantines Brasil Spirit Drink tworzony jest na bazie whisky Ballantine’s z dodatkiem skórki z limonki. Jego premiera miała miejsce w 2014 roku. Szczególnie smakuje pity latem jako orzeźwienie z dodatkiem lodu, też jest bardzo dobrą bazą do drinków.

Miałem okazję spróbować tego spirit drink na jakiejś posiadówie. Wcale takim trunkom nie jestem nieprzychylny – lubię likiery na bazie whisky, bo mogą zaskoczyć i być przy tym bardzo smaczne. Nie uznaję też, że takie wytwory są bardziej skierowane do kobiet – tutaj Ballantines ma 35% i nie znam wielu niewiast, które wzięłyby bez mrugnięcia okiem i z przyjemnością taki woltaż na głowę.

Co mogę powiedzieć? Likier jest bardzo ciekawy w smaku i smaczny. W smaku wyczuwalne charakterystyczne „łiskaczowe” aromaty, jak wanilia i dąb, a do tego orzeźwiająca limonka, cytryna i słodka pomarańcza z dodatkiem przypraw. Drink Ballantines jest słodkawy, ale nie przesłodzony.

Trunek jest po prostu gotowy do spożycia. Nie trzeba dolewać Coca Coli czy innych wspomagaczy smaku. I to jest bardzo pozytywne, ponieważ jest tak dobrze zmieszany, że czujemy cały dobrobyt whisky, któremu przodują cytrusowe aromaty i słodka wanilia.

Do kupienia z łatwością w polskich marketach, np. Auchan.

Ballantines Brasil Spirit Drink
3.610 głos[y]Cena*: 72 zł

Powyższa cena za pojemność: 0,7 l

Zawartość alkoholu: 35%

*cena zakupu przez naszego recenzenta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *