Likier Czekoladowy E.Wedel & Vodka Chopin

Likier Czekoladowy E.Wedel & Vodka Chopin to bardzo smaczny i aromatyczny likier, który powstał w wyniku współpracy dwóch znanych polskich producentów – Chopin i Wedel. To doskonałe połączenie gorzkiej wedlowskiej czekolady z wyborną wódką. Ma bardzo kremową i delikatną konsystencję. Co istotne, produkt ten wytwarzany jest z naturalnych składników.

Likier czekoladowy jest świetnym dodatkiem do różnego typu deserów. Solo smakuje równie wybornie. W przeciwieństwie do większości likierów czekoladowych, po kilku kieliszkach nie czuje się takiego swoistego przesłodzenia. Pachnie bardzo ładnie, a smak długo utrzymuje się w ustach. Doskonała propozycja na wieczory w kobiecym gronie.

Likier Czekoladowy E.Wedel & Vodka Chopin
3.679 głos[y]Cena*: 53zł

Powyższa cena za pojemność: 0,5l

Zawartość alkoholu: 18%

*cena zakupu przez naszego recenzenta

Komentarze

  1. tanczacawsloncu

    Świetny prezent na prezent dla kobietki. Likier jest wyśmienity i smakuje jak dobra czekolada wzbogacona alkoholem. Nie spotkałam jeszcze dziewczyny, która na taki prezent by się uskarżała :) Trochę trzeba zapłacić, chyba 60 zł za 0,5 l na stoiskach Wedla w galeriach handlowych, do tego dorzucają fajne opakowanie, ale smakowo się opłaca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *