Bacardi Superior, czyli lider wśród rumów i to od wielu lat. Początki jego sięgają roku 1862, kiedy to niejaki Don Facundo Masso zawitał na Kubę i postanowił opracować unikatową recepturę na rum, który nie byłby tak cierpki i po prostu dał się wypić. Jak postanowił, tak też zrobił. Jego oryginalna receptura jest wykorzystywana do dzisiaj, a jeżeli ktoś ma ochotę spróbować łagodnego, delikatnego, a przy tym bardzo klasycznego rumu, to właśnie Bacardi jest najlepszym wyborem. To również podstawa wielu niezwykle popularnych drinków, z Cuba Libre i Mojito na czele.

Bacardi Superior jest przejrzystym rumem o naprawdę ciekawym smaku i bardzo wysublimowanym aromacie. Powstaje z dwóch destylatów, mianowicie Aquardiente i Redestilado, i jest na każdym etapie produkcji oczyszczany przez charakterystyczny filtr w węgla drzewnego. Całość gładkiego smaku oraz aromat udaje się uzyskać, dzięki leżakowaniu w beczkach z białego dębu amerykańskiego.

Jak ktoś chce rozpocząć swoją przygodę z rumem, to Bacardi Superior jest najlepszym wyborem.

Bacardi Superior
4.2512 głos[y]Cena*: 65,79 zł

Powyższa cena za pojemność: 0,7 l

Zawartość alkoholu: 37,50%

*cena zakupu przez naszego recenzenta

Komentarze

  1. lester

    albo trafiłem na pechowy egzemplarz (w biedrze), albo jest bardzo przeciętny. Na początek wali ostrym spirytem, dopiero potem delikatnie wchodzi nuta trzcinowa, ale ogólnie bardzo ostry smak, jak z wódki lub spirytusu. W tej cenie nie warte wg mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *