havana club

Havana Club to dla wielu symbol, ikona i synonim dla słowa rum. Kraj pochodzenia: Kuba; trunek wytwarzany jest nieopodal stolicy kraju. Cecha charakterystyczna? Leżakowanie w dębowych beczkach przez 3 lata (według informacji dostarczanych przez producenta). W smaku lekko przydymiony, wytrawny, w wyglądzie bursztynowy.

Ten drugi co do popularności rum na świecie wyróżnia się lekkim smakiem z wyczuwalnymi nutami wanilii i czekolady, nasyceniem daleko mu jednak do znacznie bardziej intensywnego Morgan Spiced. Od zawsze stanowi doskonały podkład do drinków takich, jak Cuba Libre czy Mojito. Mi jednak smakuje najbardziej w niewielkich ilościach pity z kruszonym lodem, umożliwiając delektowanie się delikatnymi nutami smaku bez dodatków, które są zbyt mocno angażujące.

havana-club

Havana Club
48 głos[y]Cena*: 39,99zł

Powyższa cena za pojemność: 0,5l

Zawartość alkoholu: 40%

*cena zakupu przez naszego recenzenta

O autorze

Komentarze

  1. zergut

    Szkoda, że w Polsce nie ma rozpowszechnionego zwyczaju picia innego alkoholu niż wódka i piwo. Mamy gin Lubuski i Golden Rum- spirol zaprawiony aromatem a potem długo długo nic..

  2. lester

    bardzo przyzwoity, smakuje nieźle, nie ma wyraźnych rzeczy które by przeszkadzały. Zdecydowanie bardziej polecam havanę od białego bacardi superior które wali spirytem 😐

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *