Stock Prestige to doskonała wódka, która posiada niezwykle delikatny i wysublimowany smak uwielbiany przez Polaków. Zawiera 40% alkoholu. Powstała z okazji połączenia lubelskiego Polmosu i koncernu Stock Spirits.

Tyle jeśli chodzi o etykietę, chociaż w zasadzie, jeśli chodzi o same testy organoleptyczne, to opis być może nie zawierałby tylu pochlebnych wyrażeń, ale znacząco nie odbiegałby od wydźwięku pierwszych zdań. Mocno schłodzona wódka jest mało absorbująca, nie powoduje charakterystycznego wzdrygnięcia oraz całkiem dobrze komponuje się z dodatkami.

Stock to wódka klasy premium, 6-krotnie destylowana oraz filtrowana na zimno. Sprawdza się przy piciu na czysto, ale też stanowi ona znakomity dodatek do wielu drinków. Patrząc na stosunek jakości do ceny, na pewno jest to zakup opłacalny. Wódka jest łagodna, dobrze konsumowana, zapach nie odstrasza. Nic tylko polecać.

Warto dodać, że z okazji 130-lecia istnienia na światowych rynkach, wódkę Stock Presige można zakupić w limitowanym wydaniu za 47 zł (stan na wrzesień 2015). Za tę cenę mamy elegancką czarną butelkę zdobioną złotem, którą można częstować gości bez wstydu, a i w barku dobrze się prezentować będzie, nie wspominając, że jest to idealny i elegancki prezent.

stock prestige

Przeczytaj koniecznie: Stock Sparkling (wódka gazowana)

 

Stock Prestige
3.6572 głos[y]Cena*: 27 zł

Powyższa cena za pojemność: 0,5 l

Zawartość alkoholu: 40%

*cena zakupu przez naszego recenzenta

Komentarze

 1. lester

  moja znienawidzona wódka. Nie wiem gdzie tutaj widzisz ten niezwykle delikatny smak, chyba to jakieś przeklejone hasło reklamowe. Wódka jest niezwykle ostra i paląca w smaku – do szotów się kompletnie nie nadaje wg mnie (piłem niestety kilka razy, i za każdym razem było fatalnie więc to raczej nie przypadek). Dużo lepsza będzie znacznie tańsza biała żubrówka albo trochę droższa wyborowa… a jak chcemy się bawić w premium to kupcie sobie belvedere… ze stocka to polecam natomiast Caribbean Rum 😉

 2. sg

  O czym wy ludzie rozmawiacie! Wódka ma być trochę niedobra! Jak chcesz słodkości to się napij soku! To jest Polska 🙂

 3. bodekk

  Mam 65 lat i wiem o czym piszę.Całe życie jestem łasy na spożycie.Piję już 50 lat.
  Było wszystko,od najtańszych win,poprzez najróżniejsze gatunki piw,w stanie
  wojennym morze bimbru,no i oczywiście cała gama gatunków wódek.
  Wódki tylko czyste,innych nie lubię.Proszę Uwierzcie.Stock Prestige jest najlepsza
  pod każdym względem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *