Strona główna BRANDY Napoleon 1804 Weinbrand

Napoleon 1804 Weinbrand

5266
0

zawartość alkoholu:

pojemność:

cena:

3.5
41

Napoleon Weinbrand VSOP 1804 to francuska brandy. Zawiera 36 % alkoholu. Symbol V.S.O.P. (Very Superior Old Pale) oznacza, że leżakowała ona co najmniej cztery lata. Posiada wyjątkowo delikatny smak i aromat, który to zawdzięcza wyselekcjonowanym winogronom 3-letnich i jednorocznych z najlepszych francuskich winnic.

Jest to alkohol dla koneserów, ponieważ jego smak jest bardzo specyficzny i nie każdy jest w stanie się do niego przekonać. Co wytrawniejsze nosy wyczują przede wszystkim aromaty suszonych owoców i skórki cytryn. W smaku również dominują nuty owocowe, wzbogacone o delikatną wanilię z domieszką smaku dębiny. W ustach pozostaje przyjemny posmak brandy, który dość długo na języku się tli.

Brandy Napoleon 1804 VSOP idealna jest do drinków, ale picie jej tylko z kostkami lodu może nie być dobrym pomysłem, ponieważ brandy sama w sobie w tej formie dedykowana jest raczej osobom, które gustują w tego typu trunkach. Nowicjusze powinni pomyśleć o raczej o drinku z brandy – niektórzy zalecają dolanie soku gruszkowego i jabłkowego lub likierów na bazie tych owoców. Podobno wtedy nawet największy laik jest w stanie oswoić się z charakterystycznym smakiem brandy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Please enter your name here