Strona główna CYDR Cydr Miłosławski Jabłkowy

Cydr Miłosławski Jabłkowy

1087
2
Cydr Miłosławski Jabłkowy
4.3 - 16 głos[y]

Cydr Miłosławski Jabłkowy to cydr produkowany przez Browar Fortuna, posiadający 4,5% zawartości alkoholu i cieszący się niemałym uznaniem konsumentów. Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych cydrów, chociaż zdecydowanie numerem jeden jest cydr gruszkowy – Perry Miłosławski, ale temu jabłkowemu też niczego nie brakuje.

Producent zapewnia, że cydr miłosławski wytwarzany jest z kilku odmian jabłek i to zapewnia mu naturalny i wykwinty smak. I w sumie przy pierwszym łyku czujemy już naturalne jabłka, do tego brak jakiegoś przesłodzenia czy dosłodzenia. Cydr jest orzeźwiający, przyjemnie kwaskowaty. Przy kolejnych łykach jednak staje się coraz mnie wyrazisty i w sumie smak jabłek staje się nikłym wspomnieniem, ale dla mnie nie jest to ujmą – cydr ma przede wszystkim gasić pragnienie i orzeźwiać, Miłosławski w tej roli sprawdza się wyśmienicie.

Uważam, że za tą cenę jest to jeden z najlepszych cydrów, w którego naturalność wierzę, bo smakuje tak, jak powinien smakować naturalny cydr bez żadnych ulepszaczy smakowych.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Please enter your name here