Strona główna CYDR Cydr Miłosławski Półwytrawny

Cydr Miłosławski Półwytrawny

Zawartość alkoholu

Cena

Pojemność

1973
4

Cydr Miłosławski Półwytrawny jest kolejnym udanym produktem pochodzącym z miłosławskiego Browaru Fortuna. Popularność cydru w naszym kraju rośnie w zadziwiającym tempie, no ale nasz kraj przecież słynie z dużej ilości jabłek (a do Rosji już trudno je eksportować), więc warunki do tworzenia dobrego cydru są wyśmienite.

Cydr Miłosławski  jest podobno wytwarzany z naturalnych składników, bez sztucznych dodatków i na bazie oryginalnej receptury.

Ma bardzo głęboki aromat dojrzałych jabłek. Zapach naprawdę zachęca do spróbowania cydru. A sam smak jest naprawdę zacny i sprawia niezwykle przyjemne wrażenie. Cydr Miłosławski jest bardzo lekkim i klarownym napojem, delikatnie gazowanym. W sumie całość smaków świetnie się komponuje. Jak dla mnie, mogłaby powstać jeszcze wersja wytrawna, aczkolwiek znając gusta Polaków, to pewnie i ta półwytrawna dla wielu będzie zbyt kwaśna (dla nich zresztą jest wersja półsłodka).

Cydr Miłosławski Półwytrawny na pewno na stałe zagości w moim domu, a szczególnie latem.

5/5 (1 Review)

4 KOMENTARZE

  1. Właśnie go piję i oprócz bardzo przeciętnego smaku strasznie śmierdzi… nie wiem czym. Nie jest to brudna szmata (ani niedomyta szklanka), ale coś co obrzydza całe picie. Albo brudna butelka, albo coś przy produkcji niedomyte. BLE. Jedyny plus przy tym wszystkim to to, że nie jest za słodki. 5,50 w Carrefour, dobrze, że tylko jedna butelka :/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!