Strona główna DRINKI Highlander

Highlander

18191
6

Highlander, drink dla wielkich miłośników whisky. Dodatkiem jest także gin, jednakże siła whisky dominuje w smaku. Highlander składa się z whisky, ginu, zielonej oliwki oraz kostek lodu. Mocny, pobudzający do działania, szybko działający. Przeznaczony dla miłośników mocnych wrażeń. Podawany zazwyczaj w niskim szkle, elementem dekoracyjnym jest wspomniana wcześniej zielona oliwka.

0/5 (0 Reviews)

6 KOMENTARZE

  1. Wielkim koneserem whisky nie jestem chociaż kilkanaście różnych miałem okazję spróbować. Dlatego być może nie mam odpowiednio wyprofilowanych kubków smakowych i w moim odczuciu 3-letni Highlander nadaje się tylko do drinków, od biedy z samą colą. Sam w sobie jest gorzki, jakby pieprzowy i przez długi czas pozostawia nieprzyjemny bimbrowaty posmak. Niewiele droższa 3-letnia Queen Mary z Lidla smakowała mi o długość boiska bardziej.

  2. Nie próbowałem dotąd zbyt wielu whisky, ale porównując z Jackiem Danielsem, Bufalo Billem i Johnnie Walkerem – ta jest zdecydowanie najgorsza. Zużyłem całą butelkę do drinków, drugi raz bym nie kupił (co nie znaczy, że ją jakoś hejtuję – po prostu uważam, że warto dopłacić kilka PLNów choćby do wspomnianego Bufalo Billa)

  3. Ej no nie jedźcie aż tak po tym alkoholu. Mnie smakował, tym bardziej że dobrze kojarzy mi się z nim ubieranie choinki, powiedzmy że bardzo mi smakowało 😉 W moim odczuciu lepsze od czerwonego Johny Walkera, ale nie jestem jakimś wielkim koneserem. Mnie osobiści smakowało i polecam innym spróbować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!