Strona główna DRINKI Highlander

Highlander

zawartość alkoholu

cena

pojemność

13686
4

Highlander, drink dla wielkich miłośników whisky. Dodatkiem jest także gin, jednakże siła whisky dominuje w smaku. Highlander składa się z whisky, ginu, zielonej oliwki oraz kostek lodu. Mocny, pobudzający do działania, szybko działający. Przeznaczony dla miłośników mocnych wrażeń. Podawany zazwyczaj w niskim szkle, elementem dekoracyjnym jest wspomniana wcześniej zielona oliwka.

3.6/5 - (213 votes)

4 KOMENTARZE

  1. Wielkim koneserem whisky nie jestem chociaż kilkanaście różnych miałem okazję spróbować. Dlatego być może nie mam odpowiednio wyprofilowanych kubków smakowych i w moim odczuciu 3-letni Highlander nadaje się tylko do drinków, od biedy z samą colą. Sam w sobie jest gorzki, jakby pieprzowy i przez długi czas pozostawia nieprzyjemny bimbrowaty posmak. Niewiele droższa 3-letnia Queen Mary z Lidla smakowała mi o długość boiska bardziej.

  2. Nie próbowałem dotąd zbyt wielu whisky, ale porównując z Jackiem Danielsem, Bufalo Billem i Johnnie Walkerem – ta jest zdecydowanie najgorsza. Zużyłem całą butelkę do drinków, drugi raz bym nie kupił (co nie znaczy, że ją jakoś hejtuję – po prostu uważam, że warto dopłacić kilka PLNów choćby do wspomnianego Bufalo Billa)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Please enter your name here