Strona główna FELIETONY Szukasz materaca w Inowrocławiu? Sprawdź jaki będzie najlepszy.

  Szukasz materaca w Inowrocławiu? Sprawdź jaki będzie najlepszy.

  zawartość alkoholu

  cena

  pojemność

  73
  0
  Dlaczego materace Kalisz sprzedają się pod szyldem marki Hilding?

  Najlepszy materac – czyli jaki?

  Najlepszy materac to taki, który odpowiada na Twoje potrzeby. Nie musi być to produkt najdroższy w ofercie sklepu. To, że konkretny materac sprawdza się dla Twojego najlepszego przyjaciela nie oznacza, że będzie równie świetny dla Ciebie. Doskonale rozumieją to producenci materacy najwyższej jakości tacy, jak Hilding. Ich oferta jest bardzo szeroka i znajdują się w niej produkty zróżnicowane pod względem twardości, rodzaju wypełnienia, a nawet pokrowców. Dowiedz się, czym wyróżniają się najlepsze materace na rynku.

  Wysoka jakość zastosowanych pian

  “Materac pianowy” to określenie, które jest bardzo nieprecyzyjne – może oznaczać podłoże wykonane zarówno z pianki poliuretanowej o niskiej gęstości, jak i materac z najbardziej zaawansowanych pian na rynku. Dlatego jeśli interesuje Cię zakup najlepszego materaca sprawdź, jaka piana została użyta do wykonania jego bazy. W materacach Hilding, która to marka uznawana jest za wiodącą na rynku i cieszy się wielką popularnością wśród odbiorców, stosowane są głównie takie piany jak wysokoelastyczna HR, termoelastyczna Visco i lateksowa. Oprócz tego w niektórych materacach wykorzystywane są opracowane specjalnie w laboratoriach Hilding piany, jak FloFom (wyróżniająca się właściwosciami delikatnie chłodzącymi) czy FlexiFoam (wysokoelastyczna o zwiększonej sprężystości).

  Sprężyny – ale jakie?

  Jeżeli jesteś miłośnikiem materacy sprężynowych zapewne wiesz, że aktualnie materace bonellowe przechodzą już do lamusa. Materace sprężynowe to obecnie głównie podłoża kieszeniowe lub jeszcze bardziej zaawansowane – multipocket. W ofercie Hilding znajdują się jedne i drugie (bonellowe również, jednak nie są polecane do codziennego wypoczynku).

  Wysokiej jakości materac kieszeniowy jak np. Hilding Cha-Cha czy Fandango, wyposażony jest w setki maleńkich kieszeni, wewnątrz których zamknięte są sprężyny (każda z osobna). W efekcie materac uzyskuje niebywale satysfakcjonującą elastyczność punktową i daje optymalne podparcie na całej długości kręgosłupa. Każda z kieszeni wyłożona jest pianką, co zwiększa odporność materaca na użytkowanie, a dodatkowo sprawia, że jest on zupełnie bezgłośny. Dla porównania – niskiej jakości materace kieszeniowe z czasem mogą zacząć wydawać charakterystyczny nieprzyjemny dźwięk skrzypienia – dzieje się tak, gdy zostaje przerwana ściana między kieszonkami i dwie sprężyny zaczynają o siebie ocierać. W materacach Hilding otrzymujesz gwarancję nawet na kilkanaście lat i masz pewność, że takie zdarzenie nie będzie miało miejsca.

  Interesują Cię najlepszej jakości materace? Inowrocław ma wiele do zaoferowania!

  Pokrowiec to coś więcej, niż dodatek

  Wysokiej jakości materace są wydatkiem na lata. A skoro tak, powinny umożliwiać wygodne zachowanie ich w czystości. Pokrowce wykonane z tencelu, bawełny i domieszek włókien sztucznych umożliwiają odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz materaca, a dodatkowo chronią wkład przed zabrudzeniem. W materacach Hilding wszystkie pokrowce są ściągalne do prania, co jest nie tylko praktyczne, ale przede wszystkim – higieniczne.

  Odpowiedni materac – jakie modele są popularne?

  Certyfikaty dowodem jakości

  Nie wierz pustym słowom, zaufaj badaniom i faktom naukowym. Przykładowo materace Hilding posiadają certyfikaty potwierdzające ich bezpieczeństwo i właściwości. Niezależny Szwajcarski Instytut AEH regularnie wnikliwie analizuje produkty Hilding i sprawdza ich ergonomię, klimat, trwałość i higienę. Niektóre z materaców Hilding uzyskały nawet status wyrobu medycznego I klasy, co zapewnia, że takie materace jak Makarena, Pasodoble czy Rumba mają udowodnione działanie prozdrowotne i profilaktyczne w zapobieganiu wad postawy.

  Już wiesz, jakimi cechami powinno wykazywać się najlepsze podłoże do spania. Spodobały Ci się opisane w tym artykule materace? Jastrzębie Zdrój ma je w swojej ofercie.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Wpisz treść komentarza
  Please enter your name here