Strona główna LIKIER Benedyktynka od Siedmiu Boleści

Benedyktynka od Siedmiu Boleści

zawartość alkoholu

cena

pojemność

1943
0

Benedyktynka od Siedmiu Boleści to likier przyrządzony według starej XVI-wiecznej receptury mnichów, jednak lekko zmodyfikowany przez benedyktynów z Lubina. Zestaw 21 ziół tworzy dość ciekawy smak, a przy tym ma działanie zdrowotne. Benedyktynka przede wszystkim niezwykle korzystnie wpływa na wszelkiego rodzaju dolegliwości układu pokarmowego, takie jak niestrawność, wzdęcia, stany zapalne czy zgaga. Poza tym, fantastycznie wspomaga procesy trawienne, ma zbawienne oddziaływanie na układ odpornościowy, ogólnie wzmacnia organizm, rozgrzewa, uspokaja, a nawet koi bóle migrenowe i polepsza sen.

Benedyktynka wyróżnia się pięknym kolorem w barwach miodowo-oliwkowych, bardzo subtelnym aromatem oraz wyjątkowym smakiem, w którym lekka gorycz niektórych ziół znakomicie się komponuje ze słodyczą miodu.

Nie jest to oczywiście trunek na wielkie picie, ale bardziej na smakowanie i delektowanie się. Pewnie ze względu na słodycz bardziej może spodobać się kobietom, ale owa gorycz może także przekonać panów. Tym bardziej, że moc 32% jest całkiem słuszna. Nadaje się z pewnością jako aperitif albo na popołudniowe spotkanie w małym gronie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Please enter your name here