Strona główna LIKIER Bottega Latte Macchiato

Bottega Latte Macchiato

Zawartość alkoholu

2447
0
Bottega-Latte-Macchiato

Latte Macchiato firmy Bottega to ekskluzywny likier najwyższej jakości o smaku włoskiego Latte Macchiato. Połączenie włoskiej grappy ze smakiem doskonałej kawy latte idealnie zbalansowanej z nutą alkoholu.

Trunek pochodzi z Włoch, a producentem jest słynna włoska firma Bottega, która zajmuje się wyrobem i dystrybucją typowych włoskich napojów i produktów spożywczych najwyższej jakości na całym świecie. Słynie ona z oryginalnych, tradycyjnych receptur i niezwykłego smaku a jej likiery powstają na bazie owocowych destylatów najwyższej jakości grappy.

Butelka elegancka, przydymione szkło, na etykiecie serce z czekolady i ziarenka kawy. Wygląda bardzo smakowicie i przyciąga wzrok. Obiecuje niezwykłe doznania i myślę, że spełnia tę obietnicę w 100 procentach. Słodki, intensywny smak i gęsta konsystencja.

Latte Macchiato to kremowy likier, przyjemnie słodki o niedużej zawartości alkoholu. Aromat intensywnie kawowy z delikatnym mlekiem. Producent zapewnia, że ziarna kawy są starannie dobrane, aby uzyskać najlepszy smak. Następnie miażdżone, moczone w wodzie i alkoholu przez 2 tygodnie i codziennie mieszane. Później filtrowane i stabilizowane. Powstaje wtedy całkiem naturalna nalewka kawowa, którą miesza się ze słodkim i mlecznym kremem. Dodatek grappy powoduje, że Latte Macchiato Bottega ma szczególny aromat, dzięki czemu jest wyjątkowy i oryginalny.

Jest to alkohol średnio procentowy, ale wyczuwalny delikatnie, dlatego ogólnie likiery zawsze się dużą  popularnością wśród kobiet. Jeśli chodzi o sugestie kulinarne, to likier jest idealny jako deser lub jako dodatek do deserów. Idealny także do kawy lub ciekawych słodkich koktajli.

Włoska destylarnia Bottega powstała w Pianzano di Godega  w 1977 roku. Prowadzi także wytwórnię szkła i produkuje perfumy na bazie grappy.

Zawartość alkoholu w likierze to 15%. Pojemność: 500 ml.

0/5 (0 Reviews)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!