Strona główna LIKIER CoctaiLova Banan

CoctaiLova Banan

2353
0

Przedstawiam Wam wódkę bananową! No dobra, nie jest to do końca wódka, bo ma zaledwie 18%, producent sam określa ten produkt mianem likieru, ale teraz mam pewnie Waszą uwagę. O czym w ogóle piszę? O produkcie Lubelska CoctaiLova banan.

Na etykiecie czytamy:

To delikatny likier o soczyście bananowym smaku.

Banan i wódka? Kupiłam jako miły wstępniak do imprezy, bo w bananie bardzo gustuję, a moim ulubionym szybkim drinkiem jest sok bananowy ze wstawką z wiśniówki.

Butelczynę odkręciłam i się zachwyciłam. Pachniało słodkim przyjemnym i aksamitnym bananem, znanym mi właśnie z soków. I już nie mogłam doczekać się pierwszego łyka. Chlusnęłam sporą dawkę do szklanicy, wychyliłam na raz, a tam… O mój bobrze, co tam się działo! Ile doznań wybuchło na raz!

Głównie wstręt i obrzydzenie.

Owszem, na prowadzeniu był banan, ale bardzo delikatny, taki jakbym tylko banana liznęła końcówką języka lub sztachnęła się skórką bananową. Zaraz potem przyszła wyniszczająca słodycz. Naprawdę. Pisząc wyniszczająca, mam na myśli taką, która się kojarzy, że ktoś do pół szklanki cukru dolał pół szklanki wody i odrobinę soku bananowego. Tak to smakowało.

Nuta alkoholu jakaś się pojawiła i smakowała jak gorszego sortu wódka, ale zaraz była przykryta ohydną słodyczą. W ostateczności więc przyszło mi walczyć ze znienawidzoną i narastającą słodkością w ustach i grzaniem w gardle. Dodam, że swojego drinka nie dopiłam i poważnie zastanawiałam się nad wylaniem go do zlewu. Na szczęście znalazł się amator słodyczy, który to wypił. Mi pozostało udać się do łazienki celem umycia zębów (nie przesadzam; nie chciałam do kogokolwiek uśmiechać się po tej haniebnej konsumpcji w obawie, że zęby mi powypadają jeden po drugim jak w jakiejś kreskówce).

Jak oceniam Coctailova Banan? Źle. Bardzo źle. Nie jest to warte 12 zł. Lepiej już samemu do soku bananowego dolać wódki i na pewno uzyskamy smaczniejszy trunek. Tutaj dominuje przede wszystkim cukier wymieszany z wodą, samego specjalnego smaku nie doświadczymy. A ja koniem nie jestem, żeby sam cukier wpierdzielać.

lubelska banan coctail

 

 

1.9/5 - (11 votes)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!