Strona główna BOURBON Jim Beam Honey

Jim Beam Honey

22193
6

Jim Beam Honey to tradycyjny 4-letni bourbon rozpoznawalny niemal na całym w świecie połączony z miodem, co w połączeniu z wanilią płynącą z klasycznej whisky daje nam bardzo dobry, ciepły i zbilansowany smak.

Ten miodowy likier na bazie bourbonu jest słodki i miodowy, kojarzy się z ciastkami nasączonymi w miodzie czy toffi (takie, które kładzie się na brzeg szklanki z gorącą herbatą, żeby się trochę rozpuściło – mniam!). Smak miodu dominuje – likier jest słodkawy, karmelowy i wyraźnie miodowy. Finisz jest miękki i kojarzy się z ciepłem domowego ogniska.

Jak dla mnie, jest to najlepsza whisky z miodem. Naprawdę. Nawet Jack Daniels się chowa. Miodowy Jim Beam jest dokładnie taki, jakim go opisują – kojarzy się trochę z syropem miodowym, do tego lekka pikanteria, która to przełamuje i przyjemny finisz. Idealne do picia z kostkami lodu, nie ma co marnować tak zacnego trunku mieszaniem i rozrzedzaniem. Jak dla mnie miodny eliksir.

Do kupienia m.in. w Auchan – cena za Jim Beam Honey to ok. 80 zł.

Poczytaj również:

3.7/5 - (77 votes)

6 KOMENTARZE

  1. Dla mnie osobiście za słodki, źle zbilansowany i nie przepadam za nim. A z miodowych to np. bardzo lubię Bushmills Irish Honey. Miód w gębie 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!