Strona główna LIKIER Likier Prohibicja Kawa

Likier Prohibicja Kawa

Zawartość alkoholu 18,0

Cena 45,00

Pojemność 0,70

258
0
prohibicja-kawa-likier

Wprowadzenie: Co to jest likier kawowy i jak smakuje?

Likier kawowy to rodzaj napoju alkoholowego wytwarzanego z kawy i zwykle ma słodki smak. Można go spożywać samodzielnie lub stosować w różnych koktajlach. Smak likieru kawowego różni się w zależności od rodzaju użytej kawy i innych dodanych składników. Niektóre rodzaje likierów kawowych są wytwarzane z espresso, podczas gdy inne są aromatyzowane czekoladą lub innymi smakami.

prohibicja-kawa-likier-etykieta
Likier kawowy Prohibicja etykieta

Likier Prohibicja Kawa. Warto?

Likier Prohibicja Kawa to napój, który niestety nie spełnił moich oczekiwań. Choć smak kawy jest w nim wyraźny, niestety alkohol jest zbyt intensywny i przytłacza delikatniejsze nuty. Konsystencja napoju jest ciężka i kleista, co może nie przypaść do gustu wielu osobom. Ponadto cena likieru jest dość wysoka (ok 45 zł na czas pisania recenzji) w porównaniu do innych produktów tego typu na rynku, co może zniechęcić potencjalnych klientów. Mimo prób mieszania likieru z różnymi napojami nie udało mi się osiągnąć idealnego smaku i balansu. Podsumowując, choć likier Prohibicja Kawa ma pewne zalety, to niestety, wady przeważają. Znacznie lepszym pomysłem może okazać się Kahlua.

0/5 (0 Reviews)
Poprzedni artykułPaprocky Single Barrel Whisky
Następny artykułWhisky Yacht Club
maciekCK
Absolwent kursów garażowych, babcinych i piwnicznych, analityk osiedlowego rynku alkoholowego, twórca "indeksu Żubra". Propagator maksymy: nie znam się, to się wypowiem.Najbardziej lubi rum i gin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!