Strona główna LIKIER Limoncello Casal d’Emilia

Limoncello Casal d’Emilia

2031
0

Limoncello Casal d’Emilia to likier cytrynowy prosto z Włoch, konkurent dla Limoncello Bottega – ten sam pułap cenowy oraz zawartość alkoholu i składników. Jest to jednak propozycja od destylarnii Beveland.

Limoncello to tradycyjny likier oparty na cytrynach z Sorrento, w którym tajemnicą niepowtarzalnego smaku są skórki świeżych cytryn, które oddają niesamowity aromat alkoholowi, w którym są macerowane (maczane). To one są głównym składnikiem – aromatyzowany za sprawą skórek alkohol łączony jest następnie z cukrem i w ten sposób możemy cieszyć się iście włoskim smakiem, który przeniesie nas do nasłonecznionych rejonów Italii.

Likier Casal d’Emilia jest naprawdę bardzo dobry. Wprawdzie nie umywa się do domowej nalewki cytrynówki, w której znajdziemy też sok z cytryn, ale i tak dla tych, którzy smaku domowej cytrynówki nie zaznali, Limoncello d’Emilia będzie bardzo miłym towarzyszem wieczoru. Osobiście dla mnie wszelkie likiery i nalewki z owoców cytrusowych najlepiej smakują w formie long drinka z lodem. Sprawdzają się przede wszystkim latem, bowiem przynoszą upragnione orzeźwienie.

4.2/5 - (14 votes)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!