Strona główna NAPÓJ BEZALKOHOLOWY Hardmade Strawberry Crush

Hardmade Strawberry Crush

Zawartość alkoholu 0%

Cena około 5zł

Pojemność 0,4 l

92
0
  1. Hardmade Strawberry Crush – ale o co chodzi?

Po pierwsze alkohol 0% to nie jest alkohol, po drugie owocowe lemoniady z dodatkiem słodu to nie są piwa, a jednak dziś opowiem o przedstawicielu tego dziwnego segmentu na rynku, który ponoć zdobywa niesamowitą popularność. Hardmade Strawberry Crush mianuje się piwem bezalkoholowym, które ma nas orzeźwić w sezonie letnim. Hardmade jest jedną z marek Kompanii Piwowarskiej S.A czyli właściciela Tyskich browarów książęcych, Lecha browarów Wielkopolskich oraz browaru Dojlidy. Jest to producent masowy, dysponujący znanymi markami jak Tyskie, Lech, Redd’s, czy Żubr. Hardmade nie odstaje pod tym względem. Piwo skierowane do szerokiego odbiorcy, produkowane masowo.

Hardmade Strawberry Crush – ile jest truskawki w truskawce?

W przypadku takich specyfików to właśnie smak ma nas przykuć, zaskoczyć i sprawić, że chętnie do danej marki wrócimy. Po otwarciu butelki czuć truskawkę, zapach niestety ma chemiczne zabarwienie i przyznam szczerze nie napawa optymizmem. Smak natomiast zdecydowanie zmienia odbiór tego napoju na plus. Wyraźnie słodka truskawka z kwaskowym zabarwieniem. Nie pozostawia tego strasznego syntetycznego wrażenia na podniebieniu i jest naprawdę przyjemny. Zdaję sobie sprawę, że Hardmade prawdopodobnie koło truskawek nigdy nawet nie stał, to jednak walory smakowe są zdecydowanie pozytywne, no może ciut zbyt słodkie, jak na mój gust.

Hardmade Strawberry Crush – truskawka osądzona!

Podsumowując, Strawberry Crush nie jest alkoholem w mojej definicji, ba nie jest piwem, nie ma za wiele do czynienia z prawdziwymi truskawkami, nie ma też w nim kraftowych nut… a jednak jest przyjemnym napojem orzeźwiającym, z dużą dozą słodyczy, która na szczęście lekko ustępuje gdy napój jest schłodzony. Jest na tyle dobrze wykonany, że z przyjemnością sięgnę po kolejne wersje smakowe, zwłaszcza w te letnie dni, gdy to ja będę kierowcą. Niewykluczam także zapoznania się z „procentową” wersją od Hardmade. W mojej ocenie 4/5, ale tylko w swojej klasie lemoniadowych napojów słodowych, nie mylić z piwem. 🙂

4/5 - (1 vote)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!