Strona główna NAPÓJ BEZALKOHOLOWY Kwas litewski

Kwas litewski

Zawartość alkoholu 0,0

673
0

Liczne właściwości zdrowotne kwasu chlebowego znane są od bardzo dawna. Wyrób ten reguluje trawienie, wzmacnia odporność, a także wspomaga leczenie infekcji wirusowych i grzybiczych. W jego skład wchodzi wiele witamin z grupy B, które poprawiają prace układu nerwowego. Warto więc sprawdzić, czy poza cennymi wartościami zdrowotnymi, produkt ten posiada także walory smakowe. 

Od producenta Kwasu Litewskiego

Kwas litewski, według zapewnień producenta, jest wyrobem niezawierającym konserwantów. Przygotowywany jest według tradycyjnej receptury. Produkt ten nie zawiera alkoholu. W skład kwasu wchodzi: woda gazowana, cukier, koncentrat kwasu chlebowego 3,2% (w którego skład wchodzi natomiast żyto, słód żytni i jęczmienny oraz woda). 

skladkwasu NAPÓJ BEZALKOHOLOWY

Osobiste odczucia

Kwas litewski jest napojem o ciemnobrązowej barwie. Posiada delikatny i łagodny aromat. Smak wyrobu jest bardzo przyjemny. W mojej opinii napój ten jest idealną propozycją na upalne, letnie dni, gdyż w znakomity sposób gasi on pragnienie. Zachwycił mnie fakt, że te cenne wartości zdrowotne, idą w parze z bardzo dobrymi doznaniami smakowymi. 

Podsumowanie Kwasu Litewskiego

Zdecydowanie warto sięgnąć po ten produkt, zwłaszcza w okresie letnim. Schłodzony kwas litewski może okazać się doskonałym rozwiązaniem na upalnie dni. Produkt ten posiada liczne właściwości zdrowotne, które uzupełniane są przez przyjemne doznania smakowe.

0/5 (0 Reviews)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!