Strona główna O nas

O nas

Czym jest serwis Alkowiki?

Alkowiki to serwis służący wymianie doświadczeń i opinii na temat powszechnie dostępnych alkoholi w każdej postaci. To baza alkoholi z ocenami i recenzjami, która ma służyć bardziej odpowiedzialnemu i przemyślanemu podejściu do napojów wyskokowych. Przede wszystkim jednak to portal społeczny, w którym każdy może prowadzić dyskusję na tematy okołoalkoholowe.

Alkowiki jest odwiedzane przez średnio 50 000 użytkowników miesięcznie!

Dla kogo jest portal Alkowiki?

Serwis Alkowiki przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Kto tworzy na Alkowiki?

Alkowiki jest tworzone całkowicie przez społeczność. Wprawdzie na co dzień serwisem zajmują się dwie osoby, które dbają o stronę wizualną strony, sprawy techniczne i promocje, ale treści tworzone w serwisie pochodzą wyłącznie od użytkowników (z ang. user generated content).

Serwis jest społeczny, a to oznacza, że osoby angażujące się w jego rozwój nie otrzymują za swoją pracę wynagrodzenia. Jedynym wynagrodzeniem jest „frajda” oraz „pretekst do picia” 😉

Poznaj koniecznie naszych redaktorów!

Co mogę zrobić dla Alkowiki?

Możesz komentować i oceniać alkohole, ale przede wszystkim zachęcamy do dodania własnej recenzji. Jeśli w bazie serwisu nie ma alkoholu, na którego temat chcesz się wypowiedzieć, śmiało dodaj go do bazy!

Dodaj własną recenzję już teraz!

komentuj na alkowiki

Odpowiedzialność społeczna

Serwis Alkowiki.pl to portal wymiany wiedzy o powszechnie dostępnych produktach. Ma charakter wyłącznie edukacyjny i poglądowy oraz służy do wymiany opinii przez użytkowników.

Alkowiki.pl nie jest sponsorowane i powiązane z firmami z branży alkoholowej, jak producenci, dystrybutorzy, hurtownicy itd. Tym samym nie promuje i nie namawia do spożywania napojów alkoholowych.

Działamy zgodnie z zasadą „Bądź świadomy i pij odpowiedzialnie”. Ostrzegamy, że spożywanie alkoholu może być szkodliwe dla zdrowia. Nasz serwis przeznaczony jest dla osób powyżej 18. roku życia.

Reklama

Sprawdź, jak możesz zareklamować się w naszym serwisie – kliknij tutaj lub skontaktuj się z nami.

Poznajmy się bliżej – zobacz prezentację