Strona główna PIWO Baca Mocny

Baca Mocny

Zawartość alkoholu

Cena

Pojemność

6423
5

Taka oto buteleczka wpadła, drogą podarunku, w moje łapki. Z etykiety szydzi Putin przebrany za górala, a kolorystyka jest typowa dla produktów mniej wymagającego odbiorcy. Jest okropnie i mało czytelnie; osobę, która zatwierdziła font dla tego piwa powinno się zmusić do przeczytania „Potopu” z takim krojem pisma.

Baca Mocny po rozlaniu do szklanki cechuje się nieco karmelową barwą i szybko opadającą pianą. Zapach nie wybija się jakoś szczególnie, nie jest też nieprzyjemny, co często zdarza się piwom, które są przede wszystkim mocne.

Smak… jest zaskakujący. Wiele nie oczekiwałem po tym trunku, ale okazuje się, że całkiem niesłusznie. Na początku co prawda czuć odrobinę metalu i spirytusu, ale szybko słód przejmuje prowadzenie. Niemal zupełnie pozbawione jest także goryczki, która pojawia się minimalnie na samym początku.

baca-mocny-etykieta

Podsumowanie: być może nie oczekiwałem zbyt wiele i stąd niezła ocena, ale piwo jako 3 lub 4 na imprezie może być.

0/5 (0 Reviews)
Poprzedni artykułWojak Radler
Następny artykułCarskoje Igr.
Absolwent kursów garażowych, babcinych i piwnicznych, analityk osiedlowego rynku alkoholowego, twórca "indeksu Żubra". Propagator maksymy: nie znam się, to się wypowiem.Najbardziej lubi rum i gin.

5 KOMENTARZE

  1. dobre smaczne pifko , za taka cene 1.69 to nie ma co narzekac , chlam marketingowy zubry,tyskie ,tatry i inne nie sie schowaja
    pracowalem w browarze , wiec cos wiem na ten temat

  2. jedna z najlepszych budżetowych piw.
    Gdy ten magiczny trunek spotkał się z moim przełykiem poczułem niesamowite upojenie . Miałem w portfelu 1,70, wchodzę do sklepu, a tam stoi Baca, od razu wiedziałem, że to trunek dla mnie, Polecam 10/10.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!