Strona główna PIWO Black Boss

Black Boss

Zawartość alkoholu

Cena

Pojemność

791
2

Black Boss Porter to ciemne piwo dolnej fermentacji w stylu porteru bałtyckiego.

Kolor ciemny, prawie czarny, jak na portera przystało, z delikatnymi tylko czerwonawymi refleksami. Zapach może nie zachwycił, smak też nie zaskoczył – mocne i kawowe, palone nuty, jakaś tam może czekolada w tle czy nawet owoce. Brązowa piana szybko opadła. Gardło jednak spożywaniem tego trunku nie było zachwycone – alkohol drapał i właściwie przeszkadzał w delektowaniu się tym piwem.

O Black Boss Porter

Początki tego piwa sięgają 1994 roku, wtedy to po raz pierwszy zostało uwarzone i miało niebagatelną moc – zawierał aż 9,4% alkoholu! Od 2006 roku moc Black Bossa wynosi 8,5% (ekstrakt 18,1%). Warto wiedzieć, że ten porter importowany jest do USA i Szwecji. Producent: Browar Witnica.

black-boss-porter

0/5 (0 Reviews)
Poprzedni artykułGniewosz Piwo Jasne
Następny artykułTotino Excellent Lime
maciekCK
Absolwent kursów garażowych, babcinych i piwnicznych, analityk osiedlowego rynku alkoholowego, twórca "indeksu Żubra". Propagator maksymy: nie znam się, to się wypowiem.Najbardziej lubi rum i gin.

2 KOMENTARZE

  1. Opiniodawca chyba spożywał to piwo razem z kawą. Piwo ma nutę karmelu a nie kawy i w gardło nie drapie. A jak kto lubi pić pianę to musi piwo wstrząsać . Bo ja myślałem że piana jest dla efektu początkowego . Podejrzewam że przechodził pan to piwo i tyle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!