Strona główna PIWO Garage o smaku markui i chili

Garage o smaku markui i chili

Zawartość alkoholu 45,0

869
1

Miłośnicy piwa, to nie będzie temat dla Was. Garage o smaku markui i chili to napój piwny, który łączy w sobie klasyczny smak piwa ze smakiem markui i pikantną nutą chili.

Niezależnie od tego, czy szukasz orzeźwiającego napoju na lato, czy napoju alkoholowego na zimę, ta mieszanka piwa i markui z chili stanowi interesującą odmianę tradycyjnego piwa. Słodkamy, nieco mdławy owoc dobrze współgra z lekką ostrością, która bardziej przypomina imbir w posmaku niż papryczkę.

garage napoj 1 PIWO

Początkowo wahałem się, czy spróbować piwa smakowego Garage o smaku markui i chili’s, jednak połączenie smaków markui i chili jest interesujące. Na tyle, żeby nie odstawić po pierwszym łyku, a po połowie butelki. Nie jest zbyt mocny, nie ma także wyraźnego posmaku piwnego.

Przyznaję jednak, że nie jestem wielkim zwolennikiem takich mieszanek, uważam, że połączenie owoców i chilli znacznie lepiej sprawdzi się w drinkach.

0/5 (0 Reviews)

1 KOMENTARZ

  1. Właśnie wypiłem 6 butelek hardcore (6% alk) I kompletnie nie czuję alkoholu 😅🤣😂 to jakiś poważniejszy wałek …. ale nie powiem, soczek w smaku dobry 🤣😂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!