Strona główna PIWO Grażyna Sprężyna Toffee Stout

Grażyna Sprężyna Toffee Stout

Zawartość alkoholu 4,0

926
0

Grażyna Sprężyna to według producenta wyrób powstały, „abyśmy mogli spróbować czegoś słodszego, ale w niebanalnym wydaniu”. Faktycznie, wydanie do banalnych nie należy. Warto więc sprawdzić, czy smak także.

Informacje o piwie Grażynka Sprężynka

Piwo to zawiera 4% alkoholu. W jego skład wchodzi: woda, słody (jęczmienny, owsiany, pszeniczny), laktoza, chmiel, laski wanilii oraz drożdże piwowarskie. Producent zaleca podawanie tego wyrobu w temperaturze 10-12 stopni. Grażyna Sprężyna dostępna jest w butelce o pojemności 500 ml. Producentem tego smaku jest Browar Waszczukowe. 

etykieta PIWO

Osobiste odczucia

Aromat tego wyrobu jest bardzo przyjemny, czuć w nim słodki posmak. W degustacji także wyczuwalna jest słodycz. Smak produktu faktycznie odpowiada zapewnieniom producenta, i można wyczuć w nim nutkę toffee. Zwolennikom słodkich produktów zapewne Grażyna Sprężyna przypadnie do gustu. W mojej opinii jednak piwo to jest dość ciężkie. Wybierając wyroby smakowe, stawiam raczej na lekkie, owocowe klimaty. 

Podsumowanie Grażynka Sprężynka

Uważam, że piwo to znajdzie swoich zwolenników. Ja raczej nie sięgnę po nie ponownie, gdyż wolę wybrać raczej coś orzeźwiającego.

0/5 (0 Reviews)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!