Strona główna PIWO Lech Free Ananas i Guawa

Lech Free Ananas i Guawa

Zawartość alkoholu 0,0

603
0
Ananas i Guawa Lech
Ananas i Guawa Lech

Lech Free Ananas i Guawa to propozycja dla konsumentów poszukujących egzotycznych wrażeń smakowych. Producent zapewnia orzeźwiające odczucia, warto więc sprawdzić, czy faktycznie takie one będą. 

Od producenta Lecha Free Ananas i Guawa

Lech Ananas i Guawa to wyrób niezawierający alkoholu. W jego skład wchodzi: woda, słód jęczmienny, cukier, soki z guawy (0,1%) i ananasa (0,1%) z zagęszczonych soków, aromaty naturalne, koncentrat barwiący z czarnej marchwi, regulator kwasowości- kwas cytrynowy, wyciągi z chmielu i zielonego jęczmienia. Producent informuje także, że wyrób może być delikatnie mętny.

Ananas i Guawa Lech
Ananas i Guawa Lech

Osobiste odczucia


W aromacie tego wyrobu bardzo intensywnie czuć ananasowy zapach. Podobne wnioski wysnuć można po konsumpcji Lecha. Faktycznie w smaku najbardziej wyróżnia się ananas. Wyrób ten smakuje jak oranżada. Zwolennikom piw z pewnością propozycja ta nie przypadnie do gustu. Tym jednak, którzy za piwami nie przepadają, ananasowy posmak może się spodobać. 

Podsumowanie dotyczące Lecha Free Ananas i Guawa

Zdecydowanie wyrób ten nada się jedynie dla osób, którym smak piwa nie do końca podchodzi. Lech Ananas i Guawa to propozycja wpadająca bardziej w napój typu oranżada, aniżeli w piwo. Bardzo dobrze orzeźwia, na upalne, letnie dni będzie więc dobrym rozwiązaniem. 

0/5 (0 Reviews)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!