Strona główna PIWO Perlenbacher

Perlenbacher

Zawartość alkoholu 4,9

Cena 2,50

Pojemność 0,5

2711
0
perlenbacher

Co to jest Perlenbacher Pils i dlaczego jest tak popularny

Perlenbacher to popularna niemiecka marka piwa, która istnieje od ponad 150 lat. Jest dobrze znany głównie dzięki bogatej sieci dystrybucji. Osobiście najczęściej spotykam się z nim w sieci Lidl. Sukces popularności tego piwa tkwi jednak w nieskomplikowanym, tradycyjnym smaku, o czym poniżej.

Profil smakowo-aromatyczny piwa Perlenbacher

To lekki lager ze słodową słodyczą i nutą cytrusów. Ma aromat chmielu i słodu, który nadaje mu subtelny smak. W moim odczuciu nieco zbyt subtelny… żeby nie powiedzieć niewyczuwalny. Kolor słomkowy, wyczuwalny zapach lekko mokrego kartonu, na szczęście szybko wietrzeje. Spotkałem się w wersjach w mniejszych i większych puszkach oraz butelkach.

perlenbacher puszka PIWO

Piwo Perlenbacher Premium Pils opinia

Ogólnie rzecz biorąc, piwo Perlenbacher jest wysoko cenione wśród entuzjastów piwa nie ze względu na swój wyjątkowy profil smakowy, ale niezły stosunek ceny do smaku. Spotkałem się z opinią, że tak zwykłe piwo przemysłowe smakuje tak, jak polskie piwa i koncerny, zanim zaczęły optymalizować zyski, czyniąc swoje produkty mocno… wodnistymi. Na ten dzień i chwilę, to piwo, w moim odbiorze, jest jednak słabe.

0/5 (0 Reviews)
Poprzedni artykułLikier Jagdstolz Kräuter
Następny artykułOld Shipman Blended
maciekCK
Absolwent kursów garażowych, babcinych i piwnicznych, analityk osiedlowego rynku alkoholowego, twórca "indeksu Żubra". Propagator maksymy: nie znam się, to się wypowiem.Najbardziej lubi rum i gin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!