Strona główna PIWO Pilsvar Grybów

Pilsvar Grybów

zawartość alkoholu
5,7%

cena
4,59 zł

pojemność
0,5l

1037
1

Pilsvar Grybów to naturalne piwo rzemieślnicze produkowane w Grybowie, w województwie małopolskim. Jest to Piwo typu lager. Fermentowane i warzone metodą tradycyjną, tylko z naturalnych surowców. Właściwie to złapałam je z półki w biegu i tylko dlatego, że stało najbliżej. I nie żałuję. Etykieta jest niezbyt ciekawa, ale bardzo się cieszę, że je spróbowałam, bo będzie należeć do moich ulubionych.

Przeraźliwie żółta, prosta etykieta, na niej wycinek mapy z miejscowością Grybów, w której znajduje się browar Pilsweizer. Kompletnie nie w moim stylu. Dalej czytam, że jest to piwo warzone na podstawie XIX wiecznej tradycji, metodą dekokcyjna, wyłącznie z naturalnych składników. Piwo jasne pełne, pasteryzowane, bez konserwantów.
Po wlaniu do szklanki pojawia się intensywna, spora piana, która zostaje na szklance do końca. Piwo jest mocno złocistej barwy. Po każdym łyku następuje w ustach charakterystyczna goryczka, ale bardzo łagodna. Smak jest bardzo zrównoważony — po prostu idealny.

Pilsvar Premium było w ostatnich latach wielokrotnie wyróżniane i nagradzane, przede wszystkim ze względu na wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju walory smakowe.
Browar Pilsweizer z Siołkowej łączy krystalicznie czystą wodę z lokalnego źródła oraz tradycyjną recepturę i technologię warzenia. Oferuje także bogaty wybór naturalnych piw rzemieślniczych w różnych gatunkach, polecam spróbować także innych z tej serii.
Całkowite wyłączenie sztucznych środków do produkcji piwa sprawia, że jest ono w pełni zdrowe i naturalne. Zawiera 5,7% obj. alkoholu.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Please enter your name here