Strona główna PIWO Piwo Captain Jack

Piwo Captain Jack

zawartość alkoholu
6%

cena
4 zł

pojemność
400 ml

1896
0
Captain jack Piwo
Captain jack Piwo

Captain Jack to piwo inspirowane pirackimi przygodami. Producent informuje, że wyrób ten niespełna rok po debiucie na rynku stał się drugim najczęściej wybieranym piwem w kategorii piw o smaku alkoholi mocnych. Po takiej wiadomości zdecydowanie warto sprawdzić, na czym polega fenomen Captain Jacka.

Od producenta piwa Captain Jack

Wyrób ten zawiera 6% alkoholu. W jego skład wchodzi: woda, słód jęczmienny, syrop glukozowy, cukier, aromat, chmiel, regulator kwasowości – kwas cytrynowy i cytrynian sodu. Producent sugeruje, że najlepiej smakuje schłodzony do temperatury 3-5°C.

Osobiste odczucia po wypiciu piwa Captain Jack

Smak tego piwa faktycznie odpowiada informacjom zawartym na etykiecie- mocno wyczuwalny jest zarówno posmak piwa, jak i rumu. Dopełnieniem tego połączenia jest delikatna nutka cytrusowa. W związku z tym Captain Jack może być dobrą alternatywą dla standardowych drinków. Kolor tego trunku jest intensywnie złoty, może więc budzić skojarzenia nawiązujące do tradycyjnego piwa. Zapach wyrobu jest natomiast bardzo łagodny i zdecydowanie zachęca do degustacji.

Captain Jack piwo z rumem
Captain Jack piwo z rumem

 

Podsumowując, Captain Jack może być dobrym wyborem podczas spotkań ze znajomymi. Jest także wygodnym rozwiązaniem podczas imprez w plenerze- nie musimy martwić się, czy damy radę zrobić drinka. Możemy przecież wziąć gotowego. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Please enter your name here