Strona główna PIWO Warka Radler – Malina z cytrusami

Warka Radler – Malina z cytrusami

Zawartość alkoholu 3,5

1224
0
warka-radler-malina-z-cytrusami

Zaczynają się powoli gorące, letnie dni i dla ugaszenia pragnienia sięgam czasem po piwa owocowe typu radler. Wybieram je jednak bardzo rzadko i tylko w specjalnych okolicznościach typu urlop lub wyjazd nad wodę, gdy żar leje się z nieba i potrzebne jest mi szybkie orzeźwienie. Nazywam je napojami piwnymi, oranżadkami. Nie oczekuję zbyt wiele od takich piw, więc nie miałam większych nadziei kupując Warkę Radler o smaku Maliny z Cytrusami. Większość tego typu napojów ma raczej zerową zawartość procentów, Warka ma 3,5 % alkoholu. Poprzednia wersja jej była słabsza, około 2%.

Etykieta całkiem przyjemna wizualnie, owocowa. Piany w ogóle nie zaobserwowałam, dosłownie zero po wlaniu z butelki do kufla. Kolor malinowy, jednak trochę mętny. Zapach także bardziej malinowy niż cytrynowy.
Ma bardzo landrynkowy smak. Wyczułam w nim maliny i tylko maliny, zero cytrusów.

Skład Warki Radler Malina z Cytrusem

W skład wchodzi: woda, cukier, kukurydza, słód jęczmienny, soki z zagęszczonych soków: cytrynowy (1,5%), jabłkowy (1,3%), grejpfrutowy (0,5%), pomarańczowy (0,5%), limonkowy (0,1%), malinowy (0,1%), barwnik (koncentrat z marchwi), naturalne aromaty, ekstrakt z cytryny, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), stabilizator (mączka chleba świętojańskiego), ekstrakt z pomarańczy oraz chmiel.
Spełnia swoją rolę — orzeźwia i gasi pragnienie, gdy jest gorąco.

0/5 (0 Reviews)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!