Strona główna PIWO Wojak Jasne Pełne

Wojak Jasne Pełne

Zawartość alkoholu

Cena

Pojemność

2041
3
wojak-jasne-pełne

Wojak łatwego życia nie ma. Oczywiście, mowa o piwie; zawody, czy misje niezwiązane z alkoholem nie są przedmiotem recenzji i szyderstw. Po pierwsze, w moim stereotypowym myśleniu, jest to trunek mało wysublimowany, charakterystyczny dla osób szukających niezbyt wyszukanych doznań związanych raczej z wpływem niż ze smakiem. I popełniłem błąd. Wojak Jasne Pełne, kiedy nastąpił odpowiedni czas, stanął w konkury z:

Jaki wynik subiektywnego pojedynku? Wojak Jasne Pełne moim osobistym zdaniem wygrywa z każdym z wymienionych piw oprócz Raciborskiego Rżniętego (kto wymyśla te nazwy – to tak swoją drogą). Zaskakujący, wyrazisty smak, mocno wyczuwalny posmak chmielowy. Wszystko to w opozycji do stereotypowego taniego, mało wymagającego piwa. Jak widać, rebranding logo i puszki wyszedł producentowi na zdrowie.

Odczucia psuł metaliczny posmak i lekko wyczuwalny zapach mokrego futra z puszki; pomimo wydźwięku, jest to nadal świetny stosunek jakości do ceny. Jestem zdania,  że warto dać szansę produktowi, który zmienia swój wizerunek. Nie zrozumcie mnie źle, być może w mojej ocenie Wojak wypadł tak dobrze, ponieważ nie spodziewałem się po nim zupełnie niczego. Nadal pamiętam czasy, kiedy w osiedlowym sklepiku królował Wojak Wszechmocny.

wojak-jasne-pełne

0/5 (0 Reviews)
Poprzedni artykułOkocim Premium Mocne
Następny artykułPalatium Riesling
maciekCK
Absolwent kursów garażowych, babcinych i piwnicznych, analityk osiedlowego rynku alkoholowego, twórca "indeksu Żubra". Propagator maksymy: nie znam się, to się wypowiem.Najbardziej lubi rum i gin.

3 KOMENTARZE

  1. Gdyby miał wyszukać świetne piwo w dobrej cenie, to ten Wojak na pewno by pojawił się na liście. Często pojawia się w mojej lodówce.

  2. Piwo pyszne nie ma lepszego pije je od dlugich lat ? cena super za to dziekujemy ? nigdy nie zamienil bym wojaka na inne piwo.pozdrawiam

  3. Napiszę szczerze nie piłem i jak na razie pić nie bedela,aczkolwiek miałem krótki epizod z alkoholem…Lech to jest piwo nie jestem alkoholikiem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!