Strona główna RUM Bacardi Superior

Bacardi Superior

Zawartość alkoholu

Cena

Pojemność

6748
3

Bacardi Superior, czyli lider wśród rumów i to od wielu lat. Początki jego sięgają roku 1862, kiedy to niejaki Don Facundo Masso zawitał na Kubę i postanowił opracować unikatową recepturę na rum, który nie byłby tak cierpki i po prostu dał się wypić. Jak postanowił, tak też zrobił. Jego oryginalna receptura jest wykorzystywana do dzisiaj, a jeżeli ktoś ma ochotę spróbować łagodnego, delikatnego, a przy tym bardzo klasycznego rumu, to właśnie Bacardi jest najlepszym wyborem. To również podstawa wielu niezwykle popularnych drinków, z Cuba Libre i Mojito na czele.

Bacardi Superior jest przejrzystym rumem o naprawdę ciekawym smaku i bardzo wysublimowanym aromacie. Powstaje z dwóch destylatów, mianowicie Aquardiente i Redestilado, i jest na każdym etapie produkcji oczyszczany przez charakterystyczny filtr w węgla drzewnego. Całość gładkiego smaku oraz aromat udaje się uzyskać, dzięki leżakowaniu w beczkach z białego dębu amerykańskiego.

Jak ktoś chce rozpocząć swoją przygodę z rumem, to Bacardi Superior jest najlepszym wyborem.

0/5 (0 Reviews)

3 KOMENTARZE

  1. albo trafiłem na pechowy egzemplarz (w biedrze), albo jest bardzo przeciętny. Na początek wali ostrym spirytem, dopiero potem delikatnie wchodzi nuta trzcinowa, ale ogólnie bardzo ostry smak, jak z wódki lub spirytusu. W tej cenie nie warte wg mnie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!