Strona główna RUM Galeon Rum Gold

Galeon Rum Gold

Zawartość alkoholu

Cena

Pojemność

26400
10

Kiedyś rum obok grogu był uważany za ulubiony napój marynarzy. Obecnie coraz częściej sięga się po ten trunek przy okazji pieczenia ciast i przyrządzania różnego typu deserów, bowiem nadaje on im charakteru.

Rum posiada charakterystyczną złocisto-słomkową barwę i jest mocnym alkoholem, jednakże Galeon jest nieco łagodniejszą wersją klasycznego rumu. Odrobina dodana do herbaty doskonale rozgrzewa, jednak picie tego trunku bez dodatków nie każdemu sprawi przyjemność. W niektórych przypadkach sprawdza się również jako środek na ból głowy, oczywiście pod warunkiem, że nie będziemy leczyli się zawartością całej butelki.

Galon jest produkowany w przez Polmos Bielsko-Biała i ma bardzo wyrazisty smak. Atrakcyjna etykieta wskazująca na związki tego alkoholu z morzem niewątpliwie przyciąga uwagę.

0/5 (0 Reviews)

10 KOMENTARZE

  1. X lat temu kolega namówił mnie żeby tanim kosztem sowicie się „ugotować”. Kupiliśmy po 0.5 czarnego Galeona na głowę.. pity w szybkim tempie sprawił, że nagle musieliśmy biegiem rozejść się po domach.. a w domu „sr@nie i żyg@nie” przez dwa dni, więc jak chcesz L4 i leżeć plackiem przez co najmniej dwa dni wypij Galeona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!