Strona główna LIKIER Ballantines Brasil Spirit Drink

Ballantines Brasil Spirit Drink

Zawartość alkoholu 35%

Cena 61zł

Pojemność 0,7l

24115
8
Ballantines Brasil Spirit
Ballantines Brasil Spirit. Likier czy whisky?

Ballantines Brasil Spirit Drink tworzony jest na bazie whisky Ballantine’s z dodatkiem skórki z limonki. Jego premiera miała miejsce w 2014 roku. Szczególnie smakuje pity latem, jako orzeźwienie z dodatkiem lodu, też jest bardzo dobrą bazą do drinków.

Miałem okazję spróbować tego spirit drink na jakiejś posiadówie. Wcale takim trunkom nie jestem nieprzychylny- lubię likiery na bazie whisky, bo mogą zaskoczyć i być przy tym bardzo smaczne. Nie uznaję też, że takie wytwory są bardziej skierowane do kobiet- tutaj Ballantines ma 35% i nie znam wielu niewiast, które wzięłyby bez mrugnięcia okiem i z przyjemnością taki woltaż na głowę.

Opinia o Ballantines Brasil?

Co mogę powiedzieć? Likier jest bardzo ciekawy w smaku i smaczny. W smaku wyczuwalne charakterystyczne “łiskaczowe” aromaty, jak wanilia i dąb, a do tego orzeźwiająca limonka, cytryna i słodka pomarańcza z dodatkiem przypraw. Drink Ballantines jest słodkawy, ale nie przesłodzony.

Trunek jest po prostu gotowy do spożycia. Nie trzeba dolewać Coca Coli czy innych wspomagaczy smaku. I to jest bardzo pozytywne, ponieważ jest tak dobrze zmieszany, że czujemy cały dobrobyt whisky, któremu przodują cytrusowe aromaty i słodka wanilia.

Do kupienia z łatwością w polskich marketach, np. Auchan.

3.5/5 - (75 votes)

8 KOMENTARZE

    • Zgadzam się z Bart. Testowałem w snifterze. Straszna chemia w aromacie, w smaku nieco lepiej, ale i tak ciężko to sączyć z przyjemnością. Wątpię czy ten trunek w całości pochodzi od słodów zbożowych..

  1. No to aż dziw, że sygnowane to jest marką Ballantines. Była taka potrzeba, jest ciągle na rynku czyli jest duża rzesza fanów.

  2. Wyjątkowo nieudany napój. Na szczęście spróbowałem u znajomego i nie musiałem żałować wydanej kasy. Bez dodatków nielojalne. Chemia w dodatku ostra w smaku. Z colą dałem radę wypić, ale na drugą nóżkę wybrałem do coli zwykłego balasia i naturalną cytrynkę. I było zdecydowanie smaczniej.

  3. Miałem przyjemność spotkać się z tym alkoholem po raz pierwszy, na majówkowy weekend. Moja opinia to, TRAGEDIA!!! Nie mam pojęcia co chcieli uzyskać tym połączeniem, ale smak tego trunku można porównać do wody brzozowej pitej w czasach PRL. Jaka cytrusowa nuta… Gdzie… Nie polecam. Chyba, że jako zastosowanie na
    opróżnienie żołądka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!