Strona główna WHISKY Bell’s

Bell’s

12669
3

Bell’s jest to luksusowa mieszana szkocka whisky w atrakcyjnej cenie. Marka nie jest zbyt znana w Polsce, ale powoli zaczyna być doceniana przez konsumentów. Świetnie smakuje zarówno z samym lodem, jak i z dodatkiem coli. Wyczuwalny jest w niej kwiatowy oraz lekko zbożowy aromat oraz nuta dębowa. Bell’s zawiera 40% alkoholu. Butelka whisky jest niezbyt ciekawa.

3.5/5 - (139 votes)

3 KOMENTARZE

  1. Najlepsza whisky do 150zl dla mnie lepsza od danielsa czy czarnego johnniego a do tego cena kolo 60zl/l . dostalem kiedys na prezent od tamtej pory tylko bells albo zielony grands

  2. Do Pana siperdmarx. W 2 powyższych komentarzach widać zaledwie jednego idiotę. Obrażasz innych i sam wychodzisz na pajaca. Wielu osobom bells bardzo smakuje.

    Ja wielkim znawcą nie jestem, jednak do ceny 150 zł próbowałem wiele pozycji. Bells jak na szkocką w cenie 40-50 zł za 0,7 jest bardzo dobrą pozycją. W miarę delikatny, da się go pić na czysto. Kupiłem ostatnio na promocji za 40 zł butelkę 0,7 i jest bardzo spoko, piłem go już kilkukrotnie. Osobiście wolę burbon. Ale Bellsik jest całkiem ok, nie powala niczym lecz też nie odraża. W cenie poniżej 50 zł polecam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!