Strona główna WHISKY Bushmills Caribbean Rum Cask Finish: Egzotyczna odyseja w szklance.

Bushmills Caribbean Rum Cask Finish: Egzotyczna odyseja w szklance.

Zawartość alkoholu 40%

Cena od 70 zł

Pojemność 700ml

37
0

Pierwsze Wrażenie

Bushmills, znana i ceniona destylarnia whisky z Irlandii, zaprasza nas na egzotyczną podróż z ich najnowszym wydaniem – Caribbean Rum Cask Finish. To spotkanie klasycznych irlandzkich nut z karaibską duszą. Na pierwszy rzut oka, butelka nie odbiega od standardowego designu Bushmills, ale uwierzcie mi, zawartość to prawdziwa odyseja.

Węchowy: Pierwszy Kontakt z Bushmills Caribbean Rum Cask Finish:

Zapach jest wyjątkowo intrygujący. Uwagę przyciągają nuty dojrzałego banana, melasy i karmelu, z subtelnym akcentem wanilii i korzennych przypraw. To zdecydowanie jest whisky z charakterem.

Smak: Karaibska Rapsodia

Pierwszy łyk ujawnia bogatą paletę smaków. Tu jest wszystko – od klasycznego, irlandzkiego słodkiego zboża do bardziej egzotycznych tonów. Wanilia, kokos i nawet lekki ślad trzciny cukrowej łączą się z dębową goryczką w niezapomnianej harmonii.

Finisz: Ostatni Akord Bushmills Caribbean

Finisz jest długi, rozgrzewający, z subtelnym nutami rumu i korzennych przypraw. To coś, co zostaje z Tobą na dłużej, przypominając o tej unikalnej podróży po każdym kolejnym łyku.

Bushmills Caribbean Rum Cask Finish 2 WHISKY

Podsumowanie: Czy warto?

Jeżeli jesteś fanem whisky i poszukujesz czegoś nietypowego, Bushmills Caribbean Rum Cask Finish jest absolutnym must-have. Może nie jest to whisky dla purystów, ale zdecydowanie warto dać jej szansę.

4/5 - (1 vote)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!