Strona główna LIKIER Early Times Fire Eater Cinnamon Liqueur with Whisky

Early Times Fire Eater Cinnamon Liqueur with Whisky

1315
0

Early Times Fire Eater Cinnamon Liqueur with Whisky to naprawdę smaczny i aromatyczny likier, w którym czuć bazę z whisky oraz domieszkę cynamonu. Mimo że może się wydawać, że jest to smak babski, wraz z kumplami chętnie sami ten likier pijemy. Szczególnie kojarzy nam się z wyjazdami w góry w zimową porę, ponieważ cynamon jest taki świąteczny, a whisky niezwykle rozgrzewająca.

Likier powstał z whisky Early Times (z gorzelni stryja Jim Beama istniejącej od 1860 roku), cynamonu, mieszanki przypraw, a także brązowego cukru. Cynamon jest wyczuwalny w zapachu i smaku, więc jest to trunek dla wielbicieli tej przyprawy. Nawet osoby niegustujące w whiskey znajdą w tym likierze coś dla siebie, bo jest przyjemnie słodkawy (ale nie zamulająco słodki). Z powodzeniem może być pity jako likier, a nawet zastąpić wódkę smakową i można podawać go jako shota.

Przyjemność obcowania z tym likierem cynamonowym z whisky trochę kosztuje, bo za Fire Eater zapłacimy jakoś 75 zł. Jest to jedna rzecz godna tych pieniędzy, ponieważ likier jest smaczny i służy bardziej do delektowania się.

Fire Eater likier z whisky
Early Times Fire Eater likier cynamonowy z whisky
Early Times Fire Eater Cinnamon Liqueur
Early Times Fire Eater likier z cynamonem i whisky
Fire Eater whisky z cynamonem
Early Times Fire Eater Cinnamon Liqueur
Early Times Fire Eater Cinnamon Liqueur Whisky
Early Times Fire Eater Cinnamon Liqueur Whisky
4.7/5 - (7 votes)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!