Strona główna LIKIER Early Times Fire Eater Cinnamon Liqueur with Whisky

Early Times Fire Eater Cinnamon Liqueur with Whisky

514
0
Early Times Fire Eater Cinnamon Liqueur with Whisky
5 - 6 głos[y]

Early Times Fire Eater Cinnamon Liqueur with Whisky to naprawdę smaczny i aromatyczny likier, w którym czuć bazę z whisky oraz domieszkę cynamonu. Mimo że może się wydawać, że jest to smak babski, wraz z kumplami chętnie sami ten likier pijemy. Szczególnie kojarzy nam się z wyjazdami w góry w zimową porę, ponieważ cynamon jest taki świąteczny, a whisky niezwykle rozgrzewająca.

Likier powstał z whisky Early Times (z gorzelni stryja Jim Beama istniejącej od 1860 roku), cynamonu, mieszanki przypraw, a także brązowego cukru. Cynamon jest wyczuwalny w zapachu i smaku, więc jest to trunek dla wielbicieli tej przyprawy. Nawet osoby niegustujące w whiskey znajdą w tym likierze coś dla siebie, bo jest przyjemnie słodkawy (ale nie zamulająco słodki). Z powodzeniem może być pity jako likier, a nawet zastąpić wódkę smakową i można podawać go jako shota.

Przyjemność obcowania z tym likierem cynamonowym z whisky trochę kosztuje, bo za Fire Eater zapłacimy jakoś 75 zł. Jest to jedna rzecz godna tych pieniędzy, ponieważ likier jest smaczny i służy bardziej do delektowania się.

Fire Eater likier z whisky
Early Times Fire Eater likier cynamonowy z whisky
Early Times Fire Eater Cinnamon Liqueur
Early Times Fire Eater likier z cynamonem i whisky
Fire Eater whisky z cynamonem
Early Times Fire Eater Cinnamon Liqueur
Early Times Fire Eater Cinnamon Liqueur Whisky
Early Times Fire Eater Cinnamon Liqueur Whisky

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Please enter your name here