Strona główna WHISKY Mac Bride’s Blended Scotch Whisky: Recenzja

Mac Bride’s Blended Scotch Whisky: Recenzja

Zawartość alkoholu 40%

Cena 61,99zł

Pojemność 1l

Pojemność
19
0
Mac Bride's Blended Scotch Whisky

Mac Bride’s to marka blended scotch whisky, która cieszy się umiarkowaną popularnością na rynku. Wyprodukowana w Szkocji, jest to mieszanka różnych destylatów single malt i grain whisky. Ale czy warto sięgnąć po butelkę tego trunku?

Wygląd Butelki: Tradycja czy Nuda?

Na pierwszy rzut oka, butelka Mac Bride’s jest dość tradycyjna-brak tu ekstrawaganckiego designu, ale jest solidna i elegancka. Co do koloru trunku, jest to klasyczny złoty odcień, który można by oczekiwać od szkockiej whisky.

Smak i Zapach: więcej emocji w kubku herbaty niż w tej whisky

Whisky, która obiecuje więcej, niż jest w stanie dostarczyć. Gdy otworzysz butelkę i zanurzysz się w jej aromacie, natychmiast poczujesz, że coś jest nie tak. Jest to jak zły żart destylacyjny, gdzie zapach zdradza niedojrzałość i brak subtelności.

O smaku nawet nie wspomnę, bo to jak rozmowa z osobą, która zna tylko jedno słowo. Tu dominuje jednowymiarowa, płaska paleta smakowa, która rozpływa się w niewyraźną breję. Jeżeli jesteś masochistą w kwestii smaku i zapachu, to jest to whisky dla ciebie. Dla reszty z nas to po prostu strata czasu i kubków smakowych. Mac Bride’s jest dowodem na to, że nie każda szkocka whisky zasługuje na uwagę.

Ocena: 1/5

1/5 - (1 vote)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!