Strona główna WINO Cin&Cin Rosso

Cin&Cin Rosso

zawartość alkoholu

cena

pojemność

11233
0

Cin&Cin Rosso to czerwony i słodki wermut, produkowany zgodnie z recepturą z roku 1863. To kompozycja aromatyzowanego napoju na bazie wina, wina z soku winogronowego oraz naturalnych ekstraktów ziołowych. Oczywiście, wszystko włoskie. Posiada charakterystyczny aromat – każdy, kto choć raz cincina spróbował, od razu po zapachu pozna, z czym ma do czynienia.

Osobiście nie przepadam za takiego typu aperitif, generalnie nie przepadam za winami i wermutami. Ale jak już pojawi się na stole, z dodatkiem lodu i plasterkiem pomarańczy wypiję, chociaż sam smak mnie nie zachwyca. Kojarzy mi się z lekarstwami ziołowymi, które zmuszona byłam stosować w dzieciństwie. Odstrasza mnie przede wszystkim jego słodkość – brakuje mi ewidentnie cierpkości, czasem wyczuwam jakiś karmel, który próbuje zatrzeć posmak sfermentowanych owoców, ale bezskutecznie.

Cin&Cin dedykowane jest kobietom – to one potrafią docenić włoski smak oraz ogólne przeplatanie się aromatów. Mimo że kobietą jestem, sięgam jednak po inne trunki, dlatego z własnej woli takich “cincinowatych” wynalazków nie kupuję, ale wermuty swoje zwolenniczki mają.

Przeczytaj również:

Cin Cin Rosso

Cin Cin Rosso

3.6/5 - (43 votes)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Please enter your name here