Strona główna WINO Fazendas Perdidas

Fazendas Perdidas

Zawartość alkoholu

Cena

Pojemność

1386
2

Fazendas Perdidas to wino portugalskie. Piłam czerwone, wytrawne, aczkolwiek jest też dostępne wino białe (tego jednak jeszcze nie miałam okazji spróbować, ale pewnie się skuszę). To ciekawostka, ale tanich win włoskich lub francuskich niekiedy nie da się przełknąć, natomiast jeszcze nie spotkałam się z tanim winem hiszpańskim lub portugalskim, które byłoby ciężkie do wypicia. Wina z Półwyspu Iberyjskiego zawsze trzymają jakiś poziom i nawet te z niższej półki cenowej są całkiem niezłe. Tak też jest z Fazendas Perdidas.

Wino ma ładną i głęboką ciemną barwę. W nucie zapachowej dominują świeże owoce i również smak w owoce obfituje, co akurat zupełnie nie dziwi w przypadku wina z południa Portugalii. Fazendas Perdidas to w sumie mało skomplikowane wino, ale wyraźnie wyczuwalne są garbniki i to cieszy.

W sumie, świetne winko na gorące popołudnie lub wieczór. Fantastycznie komponuje się ze świeżymi owocami, serami oraz delikatnymi daniami z drobiu. Jak na tak niską cenę, to naprawdę wino godne polecenia.

0/5 (0 Reviews)

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!