Strona główna WINO Totino Excellent Lime

Totino Excellent Lime

Zawartość alkoholu

Cena

Pojemność

3205
1

Totino Excellent Lime, czyli klasyczny aperitif ziołowy, zwany wermutem, wzbogacony delikatnymi nutkami limonkowymi, to dobra propozycja przede wszystkim na lato. Martini to na pewno nie jest, o czym świadczy nie tylko dużo niższa cena. Także w smaku wyraźnie się wyczuwa ową różnicę, co może przeszkadzać, kiedy chciałoby się napić tego wermutu samodzielnie lub jedynie z kostką lodu. Natomiast w bogatym drinku Wermut Totino Excellent Lime na pewno stanowi dobrą, bo tańszą alternatywę dla Martini.

Trochę ten smak limonki chyba nie do końca jest jednak naturalny. W każdym razie, wyczuwa się pewną sztuczność tego smaku. Dobór ziół też w sumie jest dość przeciętny, no ale pewnie nie ma się co czepiać, przecież to tańszy zamiennik szlachetnego Vermoutha. Wino podobno długo leżakuje, jednak brak informacji o konkretnym czasie oraz warunkach, więc pewnie trochę w tym jedynie marketingowego szumu.

To biały wermucik wyprodukowany w naszym kraju. Można spokojnie wypić, ale trudno się tu doszukiwać wyrafinowanych smaków ziołowych.

0/5 (0 Reviews)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!