Strona główna WINO Varna 1444

Varna 1444

Zawartość alkoholu

Cena

Pojemność

22162
2

Varna 1444 to wino czerwone półsłodkie z Bułgarii. Powstaje ze starannie wyselekcjonowanych winogron z winnic czarnomorskich.

Podobno jest kiepskie. Podobno za drogie jak na swój smak. Podobno zapach nie jest zbyt przyjemny. Jestem zwolenniczką win półwytrawnych. Poczęstowana jednak tym winem nie skrzywiłam się ani razu. Wypiłam nawet dwie lampki. To jednak fakt – trzeba lubić ten smak. Moja siostra uwielbia, dla mnie temat jest dyskusyjny. Jako, że nie jestem zwolenniczką win półsłodkich, to jasne, że nie będę go zachwalała. Reasumując jednak – kiepskie nie jest, drogie też nie. A i zapach nie jest taki zły.

Spróbujcie… Oceńcie… Skoro zwolenniczka win półwytrawnych stwierdziła,  że Varna 1444 jest do przełknięcia, to tak właśnie jest.

1/5 (1 Review)

2 KOMENTARZE

  1. Wino białe, półwytrawne Warna 1444 to trunek, którym delektuję się kolejny raz z rzędu. Najlepiej smakuje schłodzone, polecam je do wszelakich słodkich ciast i deserów na ciepło.

  2. Mam kilka miłych fotek dotyczących waszego ,produktu nadających się na reklamę:)adres poniżej…pozdrawiam 🙂 Kontakt poniżej…jeśli jesteście zainteresowani …to dajcie znać:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!