Strona główna WINO Portada Medium Sweet White

Portada Medium Sweet White

Zawartość alkoholu 12,0

Cena

Pojemność 750,00

163
0

Portada Medium Sweet White

Jest to białe, półsłodkie wino pochodzące ze słonecznej Portugalii. Podobno bardzo lubiane przez Polaków, cieszy się popularnością. Jest połączeniem szczepów Alvarinho, Arinto, Chardonnay, Fernao piers i Moscatel. Producenci zapewniają, że idealnie nada się do skosztowania solo, jak również jako dodatek do różnych potraw. Temperatura podania to 10-12 stopni. Zawiera 12% alkoholu.

Portada Medium Sweet White: wrażenia przed otwarciem

Butelka, w której mieści się 750 ml portugalskiego wina jest ładna i estetyczna. Etykieta nadaje elegancji, kolory na niej nie są krzykliwe, tylko odpowiednio stonowane. Obrazki znajdujące się ponad napisem z nazwą wina, zaciekawiają. Złoto-czarny element na górze butelki dodatkowo dodaje stylu. Całe opakowanie prezentuje się znakomicie, zachęca do spróbowania zawartości.

Portada Medium Sweet White: smak

Po otwarciu nasze podniebienie może rozkoszować się subtelnym, owocowym smakiem z wyczuwalną nutą cytrusów. Wino nie jest zbyt słodkie ani zbyt wytrawne. Obecny jest również lekko miodowy posmak. Schłodzone jest naprawdę wyśmienite i orzeźwia nawet w najbardziej upalne dni. Pod względem smaku jest to zdecydowanie jedna z moich ulubionych opcji.

Portada Medium Sweet White: dlaczego jest tak wyjątkowa?

Połączenie wyrafinowania, elegancji i subtelnego smaku to słowa, które przychodzą mi do głowy podczas smakowania białej, półsłodkiej Portady. Opakowanie i zawartość tworzą całość nie do podrobienia. Wino nada się do picia w pojedynkę, jak i na imprezie, gdyż swoim smakiem zawsze wywołuje przyjemne doznania. W szafce z alkoholami warto mieć ten trunek. Gorąco polecam każdemu.

0/5 (0 Reviews)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!