Strona główna WÓDKA Bimber Vodka

Bimber Vodka

1614
0

zawartość alkoholu:

pojemność:

cena:

Bimber Vodka wódka starzona w beczce dębowej z dodatkiem miodu. Jest rozlewana wyłącznie ręcznie i każda butelka posiada swój indywidualny numer. Zawiera 40% alkoholu.

Na pewno jej smak zostanie doceniony przez smakoszy. Leżakowanie w beczkach gwarantuje delikatny aromat dębiny, do tego wyczuwalny jest miód oraz wanilia. Doskonała kompozycja zastosowanych destylatów, długi okres leżakowania, a przy tym pieczołowity proces produkcji i rozlewania czynią z wódki bimbrowej produkt niepowtarzalny.

Jak wypada w smaku? Nie inaczej niż inne bursztynowe napitki tego typu (patrz: Prezydencka Stara). Najlepiej pić ją schłodzoną lub z lodem, ponieważ ogrzewana (nawet w dłoni) powoduje zbytnie zintensyfikowanie alkoholu. Wprawdzie ogrzewając wydobywa się aromaty, które tak zachwala producent, ale prawdą jest, że alkohol jest mocno wyczuwalny i ostry, nawet dodatek miodu go nie łagodzi.

Bimber Vodka to doskonały pomysł na prezent. Można zakupić ją w eleganckiej skrzynce wyścielaną materiałem z dodatkiem dwóch eleganckich kieliszków z cynową etykietą. Cena za ten zestaw to 150 zł, ale na pewno podarunek zostanie doceniony i zyska uznanie. W końcu to elegancki bimber, a nie jakieś badziewie 😉

Poczytaj więcej o bimbrze 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Please enter your name here