Strona główna WÓDKA Czy Warto Kupić Nemiroff Original? Recenzja Wódki z Ukrainy!

Czy Warto Kupić Nemiroff Original? Recenzja Wódki z Ukrainy!

Zawartość alkoholu 40,0

Cena 55,00

Pojemność 1,00

534
0
Nemiroff Original Vodka 1L
Nemiroff Original Vodka 1L

Prosto z Ukrainy, ta wódka ma sporo do zaoferowania. Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że jest to kolejna butelka klarownej wódki, ale uwierz mi, jest tu więcej niż się wydaje. Zaczynając od cen na koniec z designem butelki, jest sporo do rozważenia.

Pojemność Butelki – Czy Warto Inwestować w Większy Rozmiar?

Jeżeli mówimy o cenie, to Nemiroff Original Vodka nie jest najtańszą opcją na rynku, ale też nie zrujnuje cię finansowo. Za butelkę 1l możesz zapłacić około 50-70 zł w Polsce, co świadczy o tym, że jest to średniej klasy produkt. Ja swój egzemplarz kupiłem w sieci Biedronka za 55 zł.

Wygląd Butelki i wódki

Jeżeli jesteś estetą, to z pewnością zainteresuje cię wygląd butelki. Prosta, ale elegancka, z wypukłym logo na środku. To sprawia, że wydaje się nieco ekskluzywna, ale bez przesady. Ledwo mieści się w mojej, całkiem sporej dłoni (mówimy o pojemności 1l) Wódka jest klarowna, więc jeżeli chodzi o wygląd trunku, nie ma tu żadnych niespodzianek.

Nemiroff Original Vodka etykieta
Nemiroff Original Vodka etykieta. 1L, 40%

Zawartość Procentowa Alkoholu

Nemiroff Original ma standardową zawartość procentową alkoholu, czyli 40%. Nie jest to wódka dla tych, którzy szukają czegoś ekstra mocnego, ale jej siła jest wystarczająca, aby zrobiła robotę.

Zapach i smak Nemiroff Original: Dlaczego To Nie Jest Zwykła Wódka?

Smak? Niezwykle gładki. Możesz wyczuć nuty pieprzu i wanilii, co dodaje jej odrobinę charakteru. Nie jest to wódka, która spala przełyk, a wręcz przeciwnie — ma pewien aksamitny finisz. A aromat? Tu jest ciekawie, bo wódka ta ma subtelny zapach ziemisty, który jest rzadko spotykany w tego typu trunkach.

Niewiele osób wie, że Nemiroff to jedna z najczęściej eksportowanych marek wódki z Ukrainy. Ciekawą anegdotą jest też to, że firma sponsoruje różne sporty, w tym boks.

Ocena Nemiroffa

Jeżeli mam być szczerzy, to Nemiroff Original to wódka, która zasługuje na uwagę. Nie jest może „królową wódek”, ale jej średnia cena i przyzwoite parametry techniczne sprawiają, że warto ją mieć na radarze. Ocena? 4/5

Podsumowanie

  • Cena: 50-70 zł za 1l
  • Pojemność: 1l
  • Zawartość alkoholu: 40%
  • Kraj pochodzenia: Ukraina
  • Smak: Gładki z nutami pieprzu i wanilii
  • Zapach: Subtelny, ziemisty

Warto czy nie warto? Jeśli szukasz wódki, która oferuje coś więcej niż tylko alkohol, Nemiroff Original Vodka jest godnym kandydatem. Ale jeśli jesteś purystą i wolisz bardziej znane marki, może ci nie przypaść do gustu.

Najważniejsze jest to, że Nemiroff to wódka z charakterem, która zasługuje na szansę. Nie daj się zwieść jej prostocie; ta ukraińska dama ma więcej do zaoferowania, niż się wydaje na pierwszy rzut oka.

4/5 (1 Review)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!