Strona główna WÓDKA Lubelska Żurawinówka

Lubelska Żurawinówka

zawartość alkoholu

cena

pojemność

1794
3

Lubelska Żurawinówka to kolorowa wódka zawierająca 32% alkoholu. Jest to produkowana na bazie na naturalnych składników. Posiada niezwykły rubinowy kolor. Pięknie pachnie i znakomicie smakuje. Wyraźnie wyczuwalny jest słodkawy aromat czerwonych owoców. Wódka ta nadaje się do picia bez żadnych dodatków. Może również stanowić bazę do różnego rodzaju drinków.

3 KOMENTARZE

  1. Zdecydowanie lepsza jest wiśniowa, ale ta też nadrabia smakiem i mocą. Lubię pić ją ze szklanki, biorąc solidniejsze łyki. Mogłaby być bardziej gęsta, żeby leniwie rozpływała sie po przełyku. Grzeje, a to lubię. Generalnie shoty lubelskiej są dobre na rozkręcenie imprezy, nie tylko babskiej

  2. Ciężko napój ten nazwać wódką, ponieważ odbiega sporo od 40% czy 37.5% lecz nie można na nią złego słowa powiedzieć. “Wódka” ma aksamitny smak, można pić jak zwykły soczek; jest strasznie słodka, więc dla kogoś kto nie lubi bardzo słodkich napojów to odradzam. Wiadomo od bidy można napić, ale jestem jednak koneserem trunków w najczystszej postaci. Za to jeżeli nie w celach rozrywkowych to chociaż do herbatki dla smaku czy innych rozmaitych drinków. Ogólna ocena 7/10.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Please enter your name here