Strona główna WÓDKA Norvegia Vodka

Norvegia Vodka

zawartość alkoholu

cena

pojemność

16466
3

Norvegia Vodka to norweska wódka klasy premium na bazie spirytusu ziemniaczanego (ziemniaki Trondelag) oraz wody z lodowca Folgefonna. Na rynku polskim pojawiła się w połowie 2015 roku, producentem jest Norvegia Spirits AS z siedzibą w Oslo, a dystrybutorem na rynku polskim Polmos Bielsko-Biała S.A. Jest to wódka wyższej jakości, ma zachwycać łagodnym smakiem i aromatem.

Osobiście uważam, że ta wódka jest… wyśmienita. Nie dość, że gwarantuje niebotyczne doznania przy piciu (nie chodzi tylko o zawartość alkoholu, ale przede wszystkim o to, że dobrze się ją po prostu pije i nie odrzuca, a krew w żyłach szybciej zaczyna krążyć), to jeszcze na drugi dzień nie odczuwa się żadnych negatywnych skutków. Jest delikatna w zapachu, nie pali w buzi i nie drapie w gardle. Tej wódki naprawdę nie pije się za karę. Godna konsumpcji!

Wódkę Norwegia można kupić w każdym markecie, do dostania jest m.in. w Auchan.

3 KOMENTARZE

  1. Ja też dodam że piłem tay wódkę na weselu. Smak dobry ale rano miałem kaca. Głowa bolała itp. dodam tylko że po konsumpcji standardowych wódek dostępnych na naszym rynku nic mi nie było…. Dla mało pijących polecam wódkę Pravda. Piję się bez popitki…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Please enter your name here