Strona główna WÓDKA Żołądkowa Gorzka Czarna Wiśnia

Żołądkowa Gorzka Czarna Wiśnia

13406
5

Żołądkowa Gorzka Czarna Wiśnia to wariant smakowy wódki Żołądkowej. Smak wiśni jest dosyć przyjemny, właściwie delikatny, ale z powodzeniem można przyrównać go do posmaku takich wiśni z pestkami z kompotu. Dodatek Gorzkiej Żołądkowej sprawia, że wiśniowy aromat jest wzmocniony smakiem ziół i przypraw korzennych. Tworzy to dość ciekawe zestawienie.

Od razu dodam, że smaku nie można porównać do np. Soplicy Wiśniowej – czuć diametralnie różnice. To zupełnie inna wiśnia, nie wspominając, że Soplica jest bardziej oparta na syropie z owoców (co widać w kolorze i w gęstości; bardziej przypomina nalewkę), a tutaj mamy aromat wiśni i wódkę pozbawioną charakterystycznego czerwonego koloru dla tego owocu.

Polecam spróbować Żołądkową Wiśniową, szczególnie, że wódka nie wymaga przepitki. Jest wprawdzie słodka, ale każdy smakowy napój alkoholowy takim jest. Bardzo przyjemnie się ją pije, alkohol jest wyczuwalny, ale owocowa słodycz go trochę stopuje. Wódka idealna na shota, ale również na long drinka z kostkami lodu.

Wódka do kupienia w każdym niemal sklepie w cenie od 24 złotych. Dostępna w sprzedaży od lutego 2014.

Poczytaj o innych Żołądkowych:

Żołądkowa Wiśniowa
Żołądkowa Gorzka Czarna Wiśnia
3.9/5 - (63 votes)

5 KOMENTARZE

  1. Świetna jest. Dzięki alkoholowi (36%) ta słodycz nie razi tak jak u konkurencji, tylko jest ciekawy smak. Idealna na wycieczkę np. po górskich dolinkach.

  2. Kupiliśmy sprawdziliśmy miarka do alkoholu i zamiast 30 vol nie było nawet 15 sam cukier dolalismy spyrytusu pół na pół i wyszło 35 vol dopiero także płacimy za cukier nie są alkohol.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!